Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tettétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tettétek magatokat túl egy hosszabb kapcsolaton?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, 2.5 éves kapcsolatomnak lett vége kb 1 hónapja. Ebből együtt is éltünk 1 évet.

A mai napig bevillannak emlékek, egy csók, egy ölelés, egy pillantás. Ha szégyen ha nem megkönnyezem, még mindig.

Lefoglalom magam: dolgozok, edzek, kimozdulok, eljárok pár helyre stb. De Üres az életem, sokszor gondolok rá, és még mindig vannak érzelemkitöréseim.

Nem vagyok egy gyenge lelkű ember, de a szakításokat mindig nehezen élem meg.

Ti hogyan terelitek el a gondolataitokat? Mikor jött el az a pont mikor már nem fájt, és képes voltál jó szívvel visszagondolni az emlékekre?



2017. jan. 30. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb uton jarsz,ezeken tul mar csak az ido...es h ne nezz hatra,ne keresd,siras nem szegyen.Kitartas!
2017. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem keresem. én mondtam neki hogy nem fogom zaklatni, meg kémkedni utána se telefonon sem sehogy. Nem ez az ember vagyok.
2017. jan. 30. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Elsõ lépés :sírás. Szégyen nélkül amennyi jól esik. De nem szabad ezt 1 hétnél tovább csinálni.

Második: Eltüntetni a cuccokat amik rá emlékeztetnek.

Harmadik: Feleleveniteni miért lett vége, elfogadni,hogy hibáztatok.


Ezek után már pozitív emlékek lesznek meg róla javarészt de már nem jelentenek többet mint emlék. Egyik reggel felkelsz és emlékszel a csókjára, hol és mikor, de az érzés nem lesz meg.

2017. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 hétnél tovább ne sírjak?

pedig mitn írtam egy hónapja volt, és még mindig ez van...:(

jó nem bömbölök, csak könnyezik a szemem egy két szép emlék miatt, hogy bizony elmúlt, és sosem lesz többet részem benne, talán csak mással...talán...

2017. jan. 30. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajaj, nálam ez két, két és fél évig szokott tartani. Addig úgy könnyítek a lelkemen, hogy hívogatom vagy a barátnőimet, vagy a lelki elsősegély szolgálatot, van úgy, hogy le is írom kis novellaszerű valamibe, persze csak magamnak, hogy mi történt, milyen volt stb. Aztán ahogy múlik az idő, úgy jut egyre kevésbé eszembe...
2017. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad annyi idot pazarolni abbol ami hatra van meg valamire ami nincs tobbet. Mintha gyaszolnad hogy elfogyott a husleves...
2017. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem érzem hogy gyorsan telne az idő.

de mi értelme a sok időmnek, ha nincs akivel megosszam? én nem az az ember vagyok, aki magára tudná fordítani minden szabadidejét.

2017. jan. 31. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy évig tartott az elsõ komoly felnõtt kapcsolaton túl jutni.Igaz én alapból mindig magamhibáztattam s hiába tudtam a másik tett olyant amit nemtudtam elfogadni akkor se kìvántam neki rosszat egyszerûen csak magam istápoltam. De fel is szabadultam s annyi új dolgot próbáltam ki, utaztam, sportoltam, átúsztam a balatont, szórakoztam, hogy úgy éreztem élek igazán. Rá napra pnmtosan egy évre kaptam valakit aki pedig visszaadta a hitem, hogy mégis tudok jól választani s lehetek igazán boldog.
2017. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hmmm...ezek nagyon jó dolgok amiket írtál. én is ezt tervezem: szeretnék elkezdeni tanulni valamit, nyáron eljutni Spanyolországba, a Balaton átúszás is tök jó ötlet, ejtőernyőzést is ki akarom próbálni. Vannak terveim de ezek szinte mind csak nyár. Most nagyon szürkén telnek a napjaim...
2017. febr. 7. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Most tudnál menni ilyen szabaduló szobába, benti teniszre,fallabdára, ilyen fán mászkálósakadálypályára, lényeg élvezd s új legyen olyan ami közel áll hozzád s élvezni tudod, önbizalmat adsz vele magadnak. Nekem rengeteget segített, hogy barátokat mindig rávehettem ilyenekre. pl unatkoztunk nosza utazzunk el a balatonra egy kávét inni a mólónál stb. Ha inkább szellemileg szeretnél elmerûlni van iden is 50es könyvkihívás és most mindenhol indítanak ingyenes nem visszatérítendõ okj-s tanfolyamokat estiképzésben oktatási centrumok ami ha maga a szakma nem is lenne neked fontos de a nyelviképzés része miatt megérheti.

Érdemes mindenféle ötletet felírnod s azok face oldalait bejelölve mindig feldob neked aktuális lehetõségeket. Kitartást és legyen egy szuper éved!:)

2017. febr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!