Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megfigyeltétek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek, hogyha valaki lefogy és sportos lesz, fényévekkel jobb nő/férfi lesz- de mi lesz a petyhüdt bőrrel?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy pár ilyen videót magamnak, lelkesítésképpen:

https://www.youtube.com/watch?v=DlgdwadeIQ0


Sokan azt írják, hogy el kell fogadni, amilyenek vagyunk, de mindig azt látom, hogy igazából nem az elfogadás a jó út, hanem a küzdés.


Ti mit gondolnátok, ha egy csinos lány bevallaná, hogy régen 40 kg-val kövérebb volt és ez valamennyire meg is látszik pl a hasbőrén?


2017. febr. 2. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Én értékelném, megállapítanám, hogy ez a nő tud küzdeni, sokakkal ellentétben nem csak a szája jár/nyavajog, hanem tesz azért, hogy jobb legyen.

Úgy gondolnám, hogy az élet más területein is hasonlóan "működik", és ez nagy-nagy plusz lenne a szememben.

Csak az a gond, hogy én nő vagyok... nem tudom, hogy a pasik is így gondolják-e.

2017. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is azon morfondírozom, hogy fogyjak-e tovább. 9 kg lement, maradt kb sok (25-30), és a mellem már most lóg. Nem szexin, olyan nagyisan.


Mindent megteszek, hogy ne lógjon a bőröm, iszok rendesen, sok zöldséget eszem, elkezdtem mozogni is, krémeket is használok... nem tudom, mi lesz.

2017. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24 kg-t fogytam. Sokkal jobban érzem magam, imádom h végre normálisan oltozkodhetek. A mellém nem lett vészes, a hasam viszont randa. A combom belső része is gáz. Hiába tornázok, ez már nem lesz az igazi. Osszessegeben azért azt mondom hogy megérte lefolyó.
2017. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*lefogyni
2017. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azoknak lesz olyan a bőre, akik nagyon sokat fogynak.

sajnos azzal már nem lehet mit kezdeni, ha fogyás után lóg a bőr. egyedül műtéttel lehet eltüntetni. én ezt is tenném, mert úgy érezném teljesnek a sikert. de persze erre nem mindenkinek van pénze, meg nem mindenki akarja.

hülyeség lenne azért nem fogyni, mert esetleg majd lóg a bőr. valóban nem szép látvány, de ezért nem szakítanék. azt gondolnám hogy kitartó, ami pozitív.

2017. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 31kgot fogytam. Ezt mozgással értem el és nem diétával,az izomzat látszik szépen és nem petyhüdt a bőröm. Sok edzés és helyes táplálkozás
2017. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A diéta nálam étrendet takar, helyes táplálkozást, aminek nincs vége, nem egy kúrát, ami meghatározott idejű.
2017. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több, mint 30 kilót fogytam pár éve, kora huszas éveimben. Mai napig fogalmam sincs hogy sikerült, mert csak az étrendem változott (kevesebb szénhidrát, mert nem volt rá pénzem). De nem látszik a bőrömön, a hirtelen hízás csíkjai inkább. Mert hízni is "hirtelen" híztam meg, pár hónap alatt deszkáról 100 kg felé. Azóta 10 kiló ingázik rajtam, de az nem vészes. 185 cm magas vagyok, így néha én is csak a mérleget nézve szembesülök vele.
2017. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb egy év alatt fogytam 50 kilót. Diéta, sport, de egy autoimmun betegség is benne volt ebben. Napi szinten mozogtam mégis elég csúnya maradt a bőröm. Leginkább combon és fenéken zavar viszont műttetni nem akarom. Nem azt mondom hogy undorító de egyáltalán nem esztétikus az biztos.
2017. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!