Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért csináltok olyat, hogy megérintenétek egy lányt, már nyúltok felé, aztán meggondoljátok magatokat és visszahúzzátok a kezeteket? (Nem idegen a lány. )

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt még akkor csináltam mikor töketlen voltam. Ezzel próbáltam jelezni azt,hogy közeledni szeretnék és ha ezt látja a lány,hátha ő is közeledik és akkor okés minden
2017. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert amikor a segge/melle felé nyúlnék, hirtelen valamiért sallerra áll a lány keze.
2017. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az első válaszolónak, a másodiknak viszont nem vagyok kíváncsi a trollkodására. Nem mindenki primitív és akarja egyből a másik fenekét/mellét tapizni!
2017. febr. 2. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Most nem értem miért vagyok primitív, mikor troll vagyok... :'(
2017. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, ez egy kicsit a töketlenség jele
2017. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább bizonytalanságnak mondanám,mikor nem tudja a lánynak az jól esne vagy sem. :) Nem vagytok még elég közeli kapcsolatban ahhoz,hogy tudja szabad-e neki ilyesmit tenni,vagy utána jól megalázod és leüvöltöd a fejét,vagy csak szimplán nem fog tetszeni mondjuk...
2017. febr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ilyesmire gondoltam, csak az a furcsa, hogy puszi már volt, megérinteni meg nem mer?
2017. febr. 3. 12:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen,simán van ilyen. Velem ugyanez van,történt is ilyen konkrét esetben,legtöbbször puszival köszönünk egymásnak a lánnyal,de ez annyit jelent,hogy jóban vagyunk/haverok vagyunk kb.,és ennyi. Ettől még én is csak néha mertem megérinteni és csak nagyon finoman,óvatosan, mert nem tudtam akkor sem,most sem tudom még,hogy szabad-e ilyet tennem és ha igen,mennyire... A hátát utolsó elköszönésnél megsimogattam finoman,észrevette, de nem szólt semmit.
2017. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!