Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a történetről?

Figyelt kérdés

A facebook képei alapján tetszett meg a lány. A képei alapján nem volt titok, hogy melyik szórakozó helyre szokott járni.

Pár hónapja odamentem a lányhoz, a szórakozó helyen, udvariasan bemutatkoztam, a kezemet nyújtottam, próbáltam beszélgetést kezdeményezni, ő elhúzta a kezét és elküldött. Azt mondta, hogy menjek el, elmentem.

Még ennek előtte kérdezgettem tőle az ask.fm-en is névtelenül hogy megtudjak róla pár dolgot, meg névvel is. Ráírtam facebook-on letiltott. Ask.fm-en mikor névvel kérdeztem tőle, letiltott, számtalanszor. A szórakozó helyen történt eset után törölte az ask.fm-jét örökre(Vajon miattam? Valószínűnek tartom, hogy csakis miattam). Mindenhol letiltott ahol csak tudott.

Még a Rendőrséggel is fenyegetőzött.

Tudom kicsit tolakodó voltam, zaklattam.

Az elküldés után pár hónappal, elmentem ugyan arra a szórakozó helyre (nem miatta, csak úgy kedvtelésből), leültem meginni egy sört, egyszer csak látom, hogy ott ül az egyik asztal társaságnál, mikor arra pillantottam, azt vettem észre, hogy engem bámul de olyan erősen, hogy én még nem láttam lányt úgy bámulni. Ügyet sem vetettem rá és tovább iszogattam a sörömet.


Mit érdemes leszűrnöm tanulságként ebből az esetből? azonkívül, hogy ne írjak rá idegen lányra a facebookon még ha helyes is.



#történet #idegen #Facebook #lány #rendörség. ask.fm
2016. aug. 2. 20:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ha látta, hogy ott vagyok és azért bámul úgy mert ismer, akkor legalább oda jöhetett volna köszönni. Örültem volna neki, és én biztos nem küldtem volna el őt és nem aláztam volna meg amiért oda jött hozzám köszönni.
2016. aug. 2. 21:33
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű a történet. Nem kér belőled. Pont.
2016. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én sem kérek belőle. Kérjen akiből akar, de lehet, hogy onnan meg ő nem fog kapni semmit.


Kívánom, hogy ne legyen így és ne legyen igazam, de az úgy van, hogy amit másoknak adunk, meg amit másokkal teszünk így vagy úgy ugyanazt fogjuk visszakapni.

2016. aug. 2. 21:53
 4/17 A kérdező kommentje:
Aki eldobja a kéznyújtást az ne várjon más mit ügyet sem vetést. Ha eldobja a bemutatkozást és "nem ismer", minek bámul akkor? Ne bámuljon, nekem is ugyanolyan jogom van azon a szórakozó helyen ülni mint neki.
2016. aug. 2. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne pörögj ezen.
2016. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jó szar történet mi?
2016. aug. 2. 22:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tiszta. Ezt félre kell tenni.
2016. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem érdemes pörögni rajta. Egyértelmű, eldobott, nem kellettem.
2016. aug. 3. 13:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem,hogy megérdemled,miután egy ask.fm-es bunkó ribire pazaroltad az energiádat.


22/N

2016. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azétt nézett téged mert meg volt ijedve!!!!
2016. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!