Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túltenni magam egy régi szakításon?

Figyelt kérdés

3 és fél éve volt egy durva megalázás az életemben volt barátnőm részéről. Igazából pszichopata volt, de csak utólag jöttem rá. Azóta új hobbim lett, kocsi, egy jó szakra is fevettek, mellette dolgozom. Szóval le vagyok foglalva. Mégis néha eszembe jut az a mérhetetlen megalázottság érzet, amit nekem okozott. Ebben az esetben mi a teendő? Azóta nem keresek párt okkal.

23/f


ui: Ez nem a "Minden nő a pénzre megy rovat!"



#rohadj. meg
2017. febr. 2. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mondjuk tudatosítod magadban, hogy neked nem az a lány hiányzik, hanem az érzés ami akkor volt, és amilyennek akartad/gondoltad őt. De valójában nem olyan. Ennyi, lépj tovább. Azután ne sírj, ami nem is létezett.
2017. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én kb 5 évig voltam egy nagyon megalázó kapcsolatban. Aztán elegem lett, és kidobtam, amit ő sem hitt el hogy megteszek. De már nem bírtam tovább. Azóta az életem jobbra fordult, nyugodt vagyok, kiegyensúlyozott. Jó munkával, hobbival (ami a régi is volt) , és még egy imádnival gyönyörű okos nőt is sikerült bevonzani aki a párom lett. De a mai napig nem tudok napirendre térni az előző kapcsolat miatt. Bánt, és zavar. Ugyanakkor teljes szívből gyűlölöm is.

Az bánt/zavar, hogy közel 5 évig félreismertem, és túlértékeltem valakit, aki kihasználta ezt minden értelemben. Mi a teendő?

Felejtés, új barátnő keresése, élj, szórakozz, érezd jól magad. A múltat el kell engedni. Ne hagyd, hogy megmérgezze a jövődet is! Tudom hogy nem könnyű, mert átéltem. De tényleg nincs más.

2017. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. A továbblépésre törekedtem, de nem ment 3 és fél év alatt, ezért kértem itt tanácsot.

2. Felejteni ezt nem lehet, ezt sokan mondták. Együtt kéne megtanulni a tudattal.

Új "barátnő"? Ilyen szituációban a legrosszabb ötlet. Minden percben attól rettegnék, mikor fog ő megalázni. Előbb újra a kerékvágásba kéne jönnöm ilyen téren is, és utána sem biztos, hogy ismét nővel kezdenék valamit.

Szórakozás, sport van. A múlt elengedéséről könnyű beszélni, de megtenni aligha egyszerű, ez gondolom te is tudod.


Kösz a válaszokat!

2017. febr. 3. 11:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy dolgozza ezt fel. Ha belemerülsz az önsajnálatba, akkor még nehezebb lesz. Én csak a saját tapasztalatomat írtam le, és hogy nekem hogyan sikerült.

Hidd el, nincs olyan hogy lehetetlen. Az élet megy tovább. Ha ezen keseregsz 3 év után is, akkor kvázi nem tehetsz semmit. Nem minden nő ri.anc, és nem mindegyik használ ki. Tudod mi volt számomra az érdekes? Hogy amikor összejöttem az új barátnőmmel, annyi mindent adott érzelmileg, törődött velem, és figyelt rám, hogy el sem hittem hogy ilyen létezik. Nem is hittem el..aztán mégis van. Javaslom kicsit tedd félre ezt az önsajnálatot, és kezdj ÉLNI !

Ismerkedj, beszélgess nőkkel. Sok alja söpredék lesz, de még a mocsárban is élehetnek aranyhalak. Sok szerencsét!

2017. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Hát pedig ugyanezt javaslom én is: dagonyázhatsz benne, de ami történt, megtörtént. Próbáld csak meg továbbra is a továbblépést, mert más lehetőséged amúgy sincs.


Másrészt meg igenis múlik rajtad is: Tudod, hogy a múltad nem határozza meg a jövődet, ugye? Tehát az, hogy ez történt veled, nem jelenti azt, hogy legközelebb is ez lesz. Mert ez nem így működik. Szóval igen is lépj csak túl rajta, ne keseregj rajta, 3,5 év bőven több mint elég erre. Tessék csak szépen tudatosan formálni a gondolataidat.

Nyilván óvatos leszel, de azért nyitott és ne a legrosszabbat feltételezd majd.

2017. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy pasi engem is alazitt meg csunyan. De en nem tartottam szunetet csak sokkal parasabba valtam tole. (Feltekenyebb lettem mert az onbizalmam ment el tole teljesen). Idovel ez javult de a mai napig tudket hagyott bennem. Neha nekem is eszembe jut es orobalok megbocsajtani elengedni a dolgot holott reg jo oarkapcsolatban elek.

A kor es munka taoasztalat reven jobb ember ismeretem lett ezaltal sokmindent mar ertek abbol vagy megtudom nagyarazni mi miert volt...

Szerinten neked nem a lany hianyzik hanem a tuske amit ikozott meg nem lett teljesen kiszedve...

2017. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A sok helyesírási hiba miatt debilnek tűnhetek de nem mindig van kedvem visszaolvasni a telefonos beírásomat, és sajnos így utólag fedezem fel a sok hibát. (Most ezt azért ellenőrzöm) :D

Egyébként itt üzenném az oldalnak egy mobil versön jól jönne már... :D

2017. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Naponta mérgezed a saját lelkedet,valahányszor csak rá gondolsz.Nem egészséges így élni,ezt te is tudod...tönkre teszed saját magad.Te döntöd el,hogy lelki sérültként keseregve éled le az életedet,vagy felállsz,és tovább mész.Ennyi idő után ideje.Mondom ezt úgy,hogy két évet pazaroltam el az életemből sebnyalogatàsra egy senkihàzi miatt.
2017. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Nem tudok tovább lépni. Nem kesergek, de akaratlanul is eszembe jut és ott lebeg a fejem felett. Nem tudom mi a megoldás, ezért kérdezem, mit tudnék tenni.
2017. febr. 13. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Jàrj el pszichologushoz hàtha egy szakember tud segiteni !Igy meg nem sok értelme van egy uj kapcsolatba belekezdeni mert elfog az a bizonyos félelem !Engem is alàztak meg és kb olyan nyomot hagyott bennem hogy azota nem kezdek olyan pasival !
2017. febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!