Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok volt már olyan pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan pillanat amikor a párotok olyan büdöset fingott, hogy elgondolkoztatok a szakításon?

Figyelt kérdés
Esetleg böfögés?
2017. jan. 23. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez a portál is a hülyegyerekek játszótere lesz?
2017. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :)
2017. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem szokása ilyeneket csinálni.
2017. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."


A tényleges korodtól függetlenül a humorod alapján olyan 12 évesnek tűnsz, szóval kérlek, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2017. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Üdv, Fiona.

2017. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

De tegnap volt egy ilyen eset, én pont ittam, ő meg eleresztette... nem szoktam nevetni rajta, de most kitört belőlem a nevetés és az összes vizet kiköptem nevetés közben :D

Amúgy csak viccesen megdorgálom, hogy naaa viselkedj mellettem... :)

24L

2017. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én személy szerint nagyon szoktam nevetni
2017. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1. A közösségi oldalak pedig a diszri....ok játszótere?

2. Szivessen máskor is.

3. Visszatartani se egészséges, de szokás dolga.

5., 6., 7. Valakiknek még meg van a humorérzékük. Ez fontos!

4. Attensön! Attensön! Ez nem a szexuális kategória hanem a felnőtt párkapcsolatok kategória.

A tényleges korodtól függetlenül a válaszod alapján elég prüd, érzelem mentes, humorhiányos személynek tűnsz, szóval kérlek vigyél egy kis szórakozást, nevetést az életedbe.


Csak a test öregszik, a lélek fiatal marad!

2017. jan. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!