Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom túltenni magam egy régi szakításon?

Figyelt kérdés

3 és fél éve volt egy durva megalázás az életemben volt barátnőm részéről. Igazából pszichopata volt, de csak utólag jöttem rá. Azóta új hobbim lett, kocsi, egy jó szakra is fevettek, mellette dolgozom. Szóval le vagyok foglalva. Mégis néha eszembe jut az a mérhetetlen megalázottság érzet, amit nekem okozott. Ebben az esetben mi a teendő? Azóta nem keresek párt okkal.

23/f


ui: Ez nem a "Minden nő a pénzre megy rovat!"



#rohadj. meg
2017. febr. 2. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megoldás..

Vannak olyan dolgok, helyzetek, mondatok amiket nem lehet elfelejteni. Nekem 18 évesen mondtak ilyet..56 évesen is emlékszem minden szavára. Vele lehet élni, de minden kapcsolatnál ez visszaköszönt, óvatosabb lettem, nehezebben nyíltam meg akkor jó pár évig. Most már csak mint emlék van bennem, de ha rágondolok az illetőre, akkor még fáj egy picit...Az fáj, hogy csalódtam valakiben, akiben évekig bíztam.

2017. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de mit jelent 5 évig egy megalázó kapcsolatban lenni?
2017. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, valóban nem lehet.... " a jot tartsd meg, élj a mának, felejtsd el a rosszat hogy ne kísértésnek!" Bla bla...bka

Nem könnyű !!

Meg kell tanulni felejteni és nem gondolni ra, de hogyan ha meg tárgyak és helyek összekötnek a rossz bánattal teli multal. :(

Tudom nehéz 2-éve nálam is tart amit tett. :(

2017. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!