Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit szóltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit szóltok, ha a barátnőtöknek több udvarlója is akad?

Figyelt kérdés

Mindig elmondom a a barátomnak. Először nagyon kiakadt, amikor rögtön kaptam egy farokképet is Face-en, azóta ilyen extrém eset nem történt. Havonta egyszer-kétszer udvarol valaki, akit lerázok, az első eset óta viszont nyugodtan reagál, nem kapja fel a vizet. Nem tudom, mi jár a fejében, de ezt jobban szeretem, mint amikor kiakad. :D


Ti mit éreztek, ha ilyen történik?


2016. nov. 4. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő is lerázza őket, szeretjük egymást, senki se tud betartani nekünk. ;)

24/F

2016. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A farok küldős képre visszaküldeném az én farkamat. Mondanám a csajomnak küldje el azzal az üzenettel hogy:

"Sajnos nekem nincs ilyenem, de a pasim szívesen felajánlotta a farokcserét."


Talán ha benne lennék a helyzetben jobban átgondolnám hogy viccesebb legyen. Jelenleg ennyi tellet tőlem. :D

2016. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valamiért azt is hozzátette a csávó, hogy kipróbálta a szo pást. :D azt válaszoltam, hogy csak az nem mindegy, a fa sz melyik felén volt, valamint elküldtem 20 ismerősének a farkát, aminek lettek is következményei. Tőlem meg ennyi tellett. :D


Bocs amúgy, eltértem a témától.

2016. nov. 4. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Azzal semmi gond ha más is próbál udvarolni (aki nem az ismerősünk persze), és még azzal sincs ha élvezed hogy másoknak is tetszel, de tudnod kell hogy hol a határ és nem lépheted át. Probléma csak abból adódhat hogy:

1. szerinted máshol van ez a határ mint a barátod szerint

2. hajlamos vagy átlépni

3. vagy még nem győzted meg arról a barátodat hogy a két fenti állítás nem igaz


Az elsőt meg lehet beszélni, ha a második igaz akkor simán csak ásd el magad, a meggyőzéshez pedig elég annyi hogy mesélj el neki egy pár ilyen esetet részletesen, azzal együtt hogy te hogyan reagáltad le. De ezt már mondjuk meg is tetted, szóval lehet már eljutott odáig hogy nem zavarja a dolog.

2016. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: Na erre nyomnék egy like-ot ha lehetne! :D
2016. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, volt egy ilyen barátnőm kb 3 éven keresztül. Iszonyat nőies kisugárzása volt, okos lány, amúgy semmi ribitempó, nem tehetett róla hogy állandóan körbeudvarolták. Engem viszont gyakran hergelt azzal hogy ne legyek már féltékeny ha a saját városában buliba megy, mert nem élhet úgy hogy valaki korlátozza abban hogy összejárjon a korábbi baráti társaságával. Egy idő után meg már az volt a baj hogy biztosan nem elég fontos nekem ha mindenhová "elengedem".

Amúgy nekem nem volt kellemetlen hogy sokan rástartoltak, mert tudtam hogy nem csal meg, büszke voltam amikor mások előtt fogtam a kezét és megcsókoltuk egymást.

2016. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindent azonnal elmondok neki és a volt kapcsolataimról is tud. Mert ha véletlenül átnéz a vállam felett és meglát egy Facebookos beszélgetést vagy csak összefutok egy exbaráttal, nem akarom, hogy akkor szembesüljön a dolgokkal, mert akkor talán joggal kérdezhetné, hogy miért is titkolóztam.
2016. nov. 4. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
manapság ezt nevezik udvarlónak, hogy a farkáról küld képet?
2016. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A célzat alapján nem különbözik attól, aki gyertyafényes vacsorára hív a Gundelbe: előbb-utóbb meg akar majd dugni. :D úgyhogy udvarlónak nevezem mindkettejüket.
2016. nov. 4. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom alapvetően nagyon jól kezeli ezt, de igazából belül gyűlöli a helyzetet.
2016. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!