Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves nőtársaim! Volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nőtársaim! Volt már viszonyotok férfival, úgy hogy havonta párszor elmentetek egy hotelba például?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen mind a kettőtöktől független helyre és történtek a dolgok? Csak jól éreztétek magatokat érzelmek nélkül. Milyen volt? Miért volt olyan, amilyen?

#szex #viszony #érzelemnélküli
2017. febr. 4. 01:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem pontosan tudtam megfejteni, a kérdés valódi hátterét.

Arra értetted, hogy ha valaki férjezett és úgy kalandozik havonta egyszer mással? Vagy szingliként megy el havonta?

Én szingliként mentem el párszor egy férfival különböző hotelekben. Jól éreztük magunkat. Pár alkalom után kiszálltam belőle.

Nem tudom nálad mi a helyzet. Nekem a meglátásom az, hogyha sűrűsödik a találkozások időtartalma. Az érzelem nélküli szex az nem tud sokáig érzelem mentes maradni.

Lehet ez ellen küzdeni vagy letagadni de az egyik fél mindig többet kezd el érezni a másik iránt.

Ha szingli vagy és te jól érzed magad hogy havonta taliztok akkor miért ne tennéd? :)

Ha férjezett vagy ő nős vagy mindketten házasságban éltek az egy kicsit unfer a társatokkal szemben. Nincs bele szólása senkinek sem. Ez csak a véleményem.

Mindenki csinálja azt ami neki jó!

Szép napokat :)

2017. febr. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!