Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már viszonyotok munkatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már viszonyotok munkatárssal? Mi akkor most egymás szeretői vagyunk, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel együtt dolgozok.

Kezdettől fogva szimpatizáltunk egymással, meg sokat szemeztünk, beszélgetünk, jó a viszonyunk.

Neki is, nekem is élettásam van.

Meghívott egy találkozóra, belementem.

Aztán megtörtént, aminek meg kellett, és igazából nem is bántam meg, mert nagyon jó volt.

Megbeszéltük, hogy csak ez az egy találkozó, semmi több.

De aztán egy hétre rá csak elhívott megint, és találkoztunk.

Akkor is megbeszéltük, ennyi, de már megint tervezi a következő találkozót.

Most mi van ilyenkor?



2013. júl. 29. 04:35
 1/6 anonim válasza:
48%
Egymás szeretői lettetek, mindenkinek jól esik néha tilosban járni, amíg élvezitek használjátok ki a dolgot, de vigyázzatok nehogy csúfos véget érjen.
2013. júl. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen nekem is, - de mi nem beszéltük meg minden alkalom után, hogy ennyi!


Ez az utójáték?

2013. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy játék. Mindketten részt vesztek benne, előre lefektetitek a szabályokat, élvezitek, amíg tart. A dolog viszont "ölre" megy, a tudtotok nélkül, hogy miért? Az veszít, aki először beleszeret a másikba.
2013. júl. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Több szempontból sem jó ötlet. Munkatárssal kezdeni, akivel minden nap találkozol, tilos. Tiltja a platinaszabály.


Szeretőt tartani pedig undorító, gerinctelen dolog.

2013. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egymás szeretői lettetek, mindenkinek jól esik néha tilosban járni


- Nem mindenkinek!

2013. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En sem tartom jo otletnek.


Kerultem mar olyan szituacioba, amikor egy kolleganom egyertelmuen jelezte a szandekait velem. En nem mentem bele, sot, a tervezettnel aztan elobb el is jottem arrol a munkahelyrol, mert egyikoknek sem volt jo, hogy egesz nap kerulgettuk egymast. Nem volt konnyu idoszak...


A ti esetetekben raadasul mindkettotoknek elettarsa is van... amellett, hogy ez tenyleg gerinctelen dolog, szamolnotok kell azzal is, hogy ha kitudodik a viszonyotok, nem csak a maganeletetekben fog par ember serulni, de a munkahelyeteken is erhetnek majd kellemetlen pillanatok.

2013. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!