Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy olyan sráccal, aki szakmunkából él vagy bolti eladó, esetleg gyorsétteremben dolgozik?

Figyelt kérdés
Tanul, szeretne jobb életed, de jelenleg ilyen munkát talált csak.

2017. febr. 4. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a fiatal huszonéves korosztályra gondolsz, ez esetben miért ne? Szerintem becsülendő, hogy tanulás mellett még dolgozik, nem csak ülni akar a szülei nyakán, míg nem fejezi be a tanulmányait. Tervei is vannak, nem csak ül a babérjain.

Nem látok benne semmi kivetnivalót.

2017. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Inkább 28-30 éves korosztály. Eddig nem volt rá lehetősége, hogy tovább tanuljon vagy csak megfelelt neki az ami volt és most kapott észbe.
2017. febr. 4. 15:05
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
28-30 évesen már nem. addigra egzisztenciát kellett volna teremtenie, bocsi.
2017. febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel a pasival nem, és nem a munkája miatt.

Nekem nem szimpatikus, hogy 28-30 évesen még csak teng-leng, és töri a fejét, hogy mi lesz ha nagy lesz. Valahol nagyon megrekedt.

2017. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy 28-30 éves már nem "srác"...
2017. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Max 30 eves kortol mar ne tanuljon. Ahogy enis elotte fejeztem be az egyetemet ugyanazt en is elvarom.
2017. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen 24N
2017. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

28-30 évesen én sem szívesen várnám ki, hogy mi lesz ebből. Semmi garancia nincs rá, hogy ha eddig nem tudta kitalálni, felépíteni az életét, most majd fogja.


Alapból a szakmunkából éléssel nem lenne bajom, ha valaki tényleg szereti azt, amit csinál, próbál a szakmájában fejlődni, esetleg önálló vállalkozást építeni arra a szakmunkára. Becsülném, amiért keményen dolgozik. De ha valakinek ez csak egy átmeneti állapot, az aggasztó. Ilyen életkorban már stabilitás kell, nem állandó átmeneti állapot.

2017. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nagyon nem mindegy, hogy nem volt rá lehetősége, vagy most kapott észbe.


Párom pl. 30+ évesen most gondolkodik rajta, hogy még tanulna valamit a szimpla érettségi vagy a félbehagyott szakma mellé, mert elege van abból, amit most csinál. De róla tudom, hogy 16 éves kora óta folyamatosan dolgozik, napszámtól kezdve faiparon át a gyorsétteremig meg a gyári sorig mindenhol volt az évek alatt - egyszerűen nem volt lehetősége arra, hogy tanulás mellett csak dolgozgasson, mert vidéki kisfaluból származik, kellett a szülőknek a segítség, ezért maradt félbe a szakma végül.

Jelenleg is egyébként gyári operátor, de nem ítélem el őt, és semmiben nem befolyásolt - mellesleg jobb hónapban többet keres, mint én diplomásan. :)


Viszont ha valaki azért nem csinált az elmúlt tíz évben semmit, mert nem tudja, mit akar az életétől, az 30 év körül már kevésbé szerencsés. Persze, van, hogy későn találja meg az ember a hivatását, de tény, hogy elsőre az ugrik be az embernek - nekem is - hogy eddig csak játszotta az aranyifjút, és tett magasról mindenre.

Most meg láthatóan vakarózik, hogy csak nem kéne itt leragadni...


Ettől függetlenül egyébként, ha azért szakmunkás, mert szereti ezt csinálni, azzal nincs gond, ugyanígy a bolti eladó sem egy lenézendő szakma. Nem az alapján válogatok, hogy diplomás munkát végez-e a másik. (Volt olyan pasim, aki szennyvíztisztításban dolgozott, vele sem volt gondom soha.)

De ugye a te kérdésedben nem ez áll fent, hogy lenne egy jó szakmája jó fizetéssel, csak nem divatszakma. :)

2017. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én diákmunkában nézem ezt el. Mondjuk abban a korosztályban... Nagyon jól kell kinéznie!!!
2017. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!