Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bölcsész lányok vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bölcsész lányok vagy a bolti eladó lányok jönnek be neked inkább?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
A kettő nem ugyanaz? :/
2016. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:
96%

a normálisak,érzékiek

függetlenül attól mit csinálnak,tanulnak...

2016. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

a bölcsész bolti eladók a legjobban.


amúgy meg nem vagyok annyira f@$z, hogy végzettség alapján keressek magamnak párt

2016. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
1 bölcsész lányt sem ismerek, hogy tudjak releváns válaszolt adni erre a kérdésre :D Igazából a bolti eladó lányokat többre értékelem jelenleg, mert ők már dolgoznak. A bölcsész lányok meg választottak egy könnyű szakot, aztán a diplomával meg kitörölhetik a seggüket.
2016. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1, Nem, a bölcsész lányok fesztiváloznak inkább mintsem dolgozzanak. Inkább "tanulnak".

Még az eladó lányok alacsonyabb iskolákkal rendelkeznek. Ezáltal ha mondjuk összehasonlítod őket a bölcsész lány elvont, a bolti eladó meg butuska.

2016. ápr. 17. 17:24
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az eladólányok jobban tetszenek, többet mosolyognak és amúgy is jobban kijövök velük, jobban értik a humort, nem sértődnek be mindenen.
2016. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
59%
Személyenként változhat, de inkább a bölcsész lányokat mondanám, mert bennük biztosan van valami különleges ami számomra vonzó lehetne. Még ha pontosan nem is tudom mi a bölcsész lányok definíciója.
2016. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

A bölcsész lányok gyakran fennhordják az orrukat, mert okosnak hiszik magukat, közben van olyan amelyik a döglött lepke agyi szintjén van.

A bolti eladó lányok kicsit közvetlenebbek, mivel eleve a szakmájuk megköveteli a vevővel az alap kommunikációt.

Persze nem mondom, hogy nincsenek közöttük is beképzelt, bunkó egyedek.

Lány vagyok, és egy ideig boltban dolgoztam, szóval tudom nagyjából, hogy mi merre hány méter ilyen téren.

2016. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Hozzam egy bolti elado illene jobben. Valoszinu vele lenne kozos temank mindig
2016. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Bolcsesz. Leginkabb veluk lehet elbeszelgetni a tudomanyos dolgokrol
2016. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!