Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Naiv vagyok, ha azt hiszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv vagyok, ha azt hiszem, hogy a férfi munkatársaim semmit sem akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Eddig csak nők között dolgoztam, ami a páromat eléggé megnyugtatta, az új munkahelyemen viszont sok a pasi, akik, hát elég készségesek velem. Én vagyok az egyetlen fiatal nő. A legtöbbjüket általában az én közelemben lehet megtalálni. Viszont én nem gondolom azt, hogy ők tényleg akarnának tőlem valamit. Szimplán csak élvezik egy fiatal nő társaságát. Aki tényleg rám mozdult azt elhajtottam, de nem értem hogy a többiekkel miért ne lehetnék jó viszonyban. Sokan házasok, idősebb gyerekeik vannak mint én. Néhányan a szüleimet is ismerik. Szerintem ha megjegyzik, hogy "milyen szép nagylány lettél" az nem jelenti azt, hogy egyből rám akarnak hajtani.

A barátom, akkor akadt ki mikor látott az egyik munkatársammal az utcán. Összetalálkoztunk, én boltba mentem ő a gyerekeiért a suliba. Beszéltünk pár szót. A párom azt, mondta ő aztán egyáltalán nem féltékeny, de jobb lenne ha vigyáznék ezekkel a pasikkal. Naiv vagyok, ha azt hiszem, hogy nincs semmi hátsó szándékuk.

Tényleg ennyire kéne tartanom tőlük?

23/N


2017. febr. 4. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

"Viszont én nem gondolom azt, hogy ők tényleg akarnának tőlem valamit."


Hadd homályosítsalak fel! Akarnak, méghozzá egy igen beszippantós feketelyukat. :)


Lefordítom neked: Milyen szép nagylány lettél = Szétélném a testedet, ha engednéd.

2017. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
És ha van hátsó szándékuk, akkor mi van? Téged az semmire nem kötelez, ugyanúgy le tudod pattintani őket, ahogy eddig tetted. A párod jobban bízhatna benned!
2017. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

"Tényleg ennyire kéne tartanom tőlük? "


Kétlem. Mi történhet? Ugyanaz mint azzal aki rád mozdult.

2017. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Ha lehetőségem van mindig flörtölök.

A jó közérzet számomra egy nagyon fontos dolog.

Legyen az bárhol bármikor,tehát érezd jól magad a munkahelyeden,de ne gondold túl a dolgokat.

Mindenki szereti a bókokat.

Nemde?

2017. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Biztos, hogy megnéznek mint nőt! És fantáziálgatnak is.
2017. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Ne légy már naiv. Nyílván élvezik egy fiatal nő társaságát, és akár fantáziálnak is. Na bumm! Ez tök természetes, ilyen az élet. Semmi nem történhet ha te nem akarod. A viselkedéseddel tudod befolyásolni őket. Ha nem adsz pozitív jeleket akkor nem fognak kezdeményezni vagy többet akarni, ez ilyen baromira egyszerű. Aki mégis bepróbálkozik elutasítod. Ennyi.
2017. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!