Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfi munkatársaim egy...

A férfi munkatársaim egy csoportja gúnyol a külső miatt, de nem a szememben, csak pl nevetnek ha elmegyek előttük. Mi lehet a megfelelő beszólás?

Figyelt kérdés
Nem bírom már csendben :( én nő vagyok
2012. szept. 26. 07:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
külsőm miatt...
2012. szept. 26. 07:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne állj szóba idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...”
2012. szept. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
47%
A sajat fegyverukkel vagj vissza! ha elmennek elotted,merd vegig jol oket,foleg a nadragjuk elejen a dudort D huzd el a szad gunyos mosolyra es kuncogj csak ugy magadban) ha megkerdik mi van,mondd azt aaa,semmi,kuncogva. Ha tobbszor eljatszod,tuti leakadnak rolad. Ha van mas no is a munkahelyen,fogjatok ossze es latvanyosan tegyetek ezt csoportban,amit irtam D
2012. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elsőhöz, felesleges ilyen emberekkel foglalkozni, mert nem szánnék rájuk levegőt se, hogy pazaroljak.
2012. szept. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Ne szólogass be, annak semmi értelme.

1. Biztos vagy benne, hogy a külsőd miatt gúnyolnak? Egyáltalán: biztos vagy benne, hogy TÉGED gúnyolnak?

2. Biztos vagy benne, hogy GÚNYOLNAK?


--> Ha bármelyikre igen a válasz, gondolkodj el azon, hogy vajon MIÉRT? Van a külsődön valami, ami miatt gúnyolnak, amin esetleg tudsz változtatni? (Már, ha akarsz) Olyasmire gondolok, hogy egy jobb frizura, vagy más öltözködés...

Ha olyasmi, amiről nem tehetsz, akkor könyveld el őket idiótának, és ne foglalkozz velük, de semmiképpen ne kezdj el beszólogatni. Azzal semmit sem érsz el, ha lesüllyedsz a szintjükre.

2012. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azokkal értek egyet, akik a beszólást az ő szintjükre való lesüllyedésnek tartják. Számtalan módja van az ilyesmi elkerülésének. Az egyik a levegőnek nézés. De leírták már az önkontrollt, és más szellemes válaszokat is.
2012. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ülj le velük szembe és kérdezd meg mi a gond miben segithetsz...


vagy tetszel nekik és azért szájhösködnek vagy ha van valami komoly, szemmel láthtó külső hibád pl sánta vagy vagy púpos, na de értelmes ember ilyenért nem gúnyolódik, sőt.

2012. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, semmi nem lehet az ember lányán amin az ember fia gúnyolódhatnék. Igen vannak helyzetek amikor szigorú a dress code, de egyébként snekinek nincs belezsólása vagy akár véleményezési joga hogy te mit hordasz.

A testi "hibákat" meg említésre méltónak sem tartom. Különben még valaki azt hiszi, lesajnálandónak találom ha valaki például púpos.

Ezek idióták és/vagy szájhősök.


De egyet értek az egyik előttem szhólóval:

Gondold végig hogy rajtad gúnyolódnak e.

Esetleg azt hogy a viselkedésedben van e valami.


Az önkritika fontos dolog, de mások erre való ráébresztésére a lehető legkicsinyesebb és gyermetegebb módja ha gúnyolódnak az illetőn-

2012. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném kerek perec, hogy árulják el, mi a probléma?

Hihetetlen, hogy egyesek még mindig nem nőttek fel és gyermek szintjén maradtak agyilag...

2012. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb elmész mellettük és megint elkezdenek nevetni miközben elmész mellettük, akkor csináld azt, hogy odamész hozzájuk, jó közel az arcukhoz, és határozott erős hangon rákérdezel (persze mérges arckifejezéssel), hogy "mi van, mi a probléma? Mondjátok már el hadd röhögjek én is."

Egy lottónyereményben le merem fogadni, hogy azt mondják, hogy semmin, de akkor pont olyan gerinctelen férgek amilyennek gondolom őket.

Ne haragudjatok előző válaszolók, de szerintem nem megoldás, ha nem szól vissza, vagy ha rájuk hagyja, mert akkor még jobban rámásznak.

Ilyenkor az egyetlen megoldás, ha párszor elküldöd őket a k* anyjukba, akkor megtanulják, hogy veled nem lehet szórakozni.

2012. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!