Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezebb korombeli barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezebb korombeli barátnőt találnom ha szeretem a régi sorozatokat (Columbo, Magnum, Remington Steele, stb) az újakat meg nem? Sokan hülyének, bolondnak néznek emiatt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

26 vagyok, nem szeretem a mostani trendi, negatív sorozatokat, amik csak arra mennek hogy minnél több vér, direkt szex, megbotránkoztatás. Imádom nézni a régi sorozatokat amiket fennt írtam meg hasonlóakat. Több barátnőm is konkrétan bolondnak, furcsának, ódivatúnak mondott emiatt. Mintha szégyen lenne ilyesmit nézni. A legutóbbi barátnőm ferde szemmel nézett rám (22 éves) azért is mert el akartam menni vele Columbo szobrához amikor Pesten voltunk. Mások is őrültnek, csodabogárnak tartanak. Filmekből is szívesen nézek régieket, akár fekete-fehéreket is. Amúgy nem öltözöm régimódian vagy ilyesmi, nem vagyok modoros vagy ódivatú.


Miért olyan furcsa az manapság? Én nem tudnék megnézni egy Trónok harcát vagy ilyesmit.


Múltkor volt valahol hogy Földes Eszter színésznő is bírja az ilyesmiket, Columbo a kedvence. Akkor csak vannak hasonló korú vagy fiatalabb csajok akik szeretik az ilyen sorozatokat, nem?


2017. febr. 5. 11:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én a Trónok harcáról annyit tudok, hogy az egyik szereplőnek levágták a farkát, megették, majd "Buksi" (valami ilyesmi) néven kutyaként, rabszolgaként tartották. A másik amit olvastam, hogy egy másik szereplőt a saját gyereke temetésén erőszakol meg a rokona (!). Nem tudom ezek milyen művészi eszközök, miben adnak hozzá a cselekményhez, de nekem ennyi bőven elég belőle. Ez egy gonosz sorozat, míg a régiek lehet, hogy gagyik és nevetségesek, de pozitívak legalább! A mostani sorozatokban még a főhős is egy szemétláda, nincs egy jóindulatú szereplő sem. A szex és new york valóban sokkal rosszabb ... annál nem nagyon van lejjebb.

Mégegyszer mondom, soha nem hozom szóba a sorozatokat, csak néha nézem őket. De ez is betesz a csajoknak. Nemrég volt egy kedvenc részem, megkértem a csajt hogy én ezt most megnézném, addig ő nézhet mást ha akar vagy meg is nézheti, mire a hátam mögött kiröhögött a barátnőjének, hogy én miket nézek (akkor jött elő a fordulat hogy elkezdtek a barátnői Alekosznak hívni emiatt!)

2017. febr. 6. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!