Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne! Külső-belső tulajdonságok, stb. Köszi mindenkinek a választ előre is, kort is írjatok legyetek kedvesek /statisztikát szeretnék belőle/!
2011. jún. 9. 09:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Á..amiket írnék,olyan egyszerűen nincs...XD


Úgyhogy legyen a nő csinos,hisztis,de szexmániás!


Dióhéjban ennyi.

2011. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

70%ban angyal, 30%ban ördög :D -belső tulajdonságokról ennyit .



zöld szemű, hosszú göndör barna hajú , szép a mosolya, az arca is szép , nem kövér, és nem is 30 kg. nem muszáj nagy mellűnek lennie, elég az átlagos :D


19- 24 éves .



aki magára ismert, kérem jelezze :D



köszönöm

2011. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Külsőre:

- Szép dús sötét barna haj

- Barna vagy zöld szem

- Azt átlagnál kicsit vastagabb száj

- Ne legyen nagyon vékony, lehessen rajta mitfogni, ha érted mit mondok

- Nálam alacsonyabb legyen, de azért ne egy kertitörpe (én 178 cm vagyok)

- Legyen igényes (Szőrtelenítsen mindenhol ahol kell)


Belső tulajdonságok:

- Lehessen vele értelmesen beszélgetni

- Érezzem vele jól magamat

- Mivel én a nap nagyrészében boldog vagyok, ezért legyen ő is ilyen tipus. Mosolygós, nevetős.

- Legyen határozott, tudja, hogy mit akar

Naggyából ennyi :-)

2011. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Smartguy86 ***** válasza:

Ne akarjon ideális nő lenni, ne akarjon tökéletes lenni, mert abból előbb-utóbb lelki betegség és/vagy plasztikai szétműtés lesz...


Legyen nőies (se nem sovány, se nem túlsúlyos, legyen stílusa, ami lehetőleg nem valami deviancia), határozott, szenvedélyes, szeresse és élvezze a szexet, legyen okos/értelmes. De ezek csak az alapok... Ettől még bele lehet szeretni egy bohókás, akármilyen nőbe is.


A kérdező is jobb, ha nem másoknak akar megfelelni, hanem önmagának. Már ha ez a célja ezzel a "statisztikálással" - mert ahogy ideális férfi sincs, úgy ideális nő sem. Mindenkinek más az ízlése, és ez így van jól.

2011. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

09:40-es vagyok

Még annyit, hogy a mellméret nálam annyira nem fontos, az átlagos mellmérettel elégedett lennék. 17-18 éves legyen.

2011. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
és akkor a télapónak már leisadtam a rendelést ;) :D
2011. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont tegnap este ábrándultam ki a nőkből.Kedveskedek neki,megpróbálok minél többet vele lenni,mindenben a kedvére teszek,bármiben számíthat rám,ráköltöm a tetves pénzem.Mi a hála?Úgy esik nekem,ha nem tetszik neki valami,mint valami utolsó csótánynak.Nekem nem kell nő.Max egy olyan,aki a társam tud lenni és szeret.22/F
2011. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ebből pedig nem lesz semmilyen statisztika.Csinálj pár kategóriát,amit ki lehet választani.Így csak kapsz mindenféle adatot,soha nem lesz belőle még egy halovány kimutatásod sem.
2011. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

akkor én ideális vagyok:D

bocsi de ez kikivánkozott:D

2011. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Smartguy86 ***** válasza:

09:48 - Nem is tudtam, hogy a női nem = a te hisztis hülye barátnőddel. Most már én is okosabb vagyok, köszönöm! :DDD


25/F

2011. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!