Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nő kell a pasiknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő kell a pasiknak?

Figyelt kérdés
Helo 47 éves elvált édesanya vagyok.Az ismerőseim azt mondják csini csaj vagyok .Nyolc honapja lefogytam 22 kilót most 67 vagyok a cél 60 kg .Jelenkeztem társkeresőre de semmi sikerélmény.Håt ėn nem tudom mi tetszik a mai pasiknak? Tornázom adok a külsőmre de nem tetszem senkinek.Mi kell a pasiknak?

2017. febr. 5. 20:55
 1/5 anonim válasza:
4%
ne legyen hazug kúva
2017. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
47 évesen ne "pasiknak" hívd már a célcsoportot (45-55 éves férfiak). Aztán ne csak a külsődre legyél már rápörögve. Csini vagy, lefogytál, éljen, ezenkívül mi van még? Érdeklődési kör, hobbi? Arról egy szó nem esett, csak a külsőd. Holott ilyenkor már ez az utolsó ami számít, nem huszonévesek keresnek egy forró éjszakát, társat keresel. És nem árt, ha nem édesanyaként mutatkozol be. Legyél büszke a gyermekedre, de társkeresésnél nőként gondolj magadra. Kezdetnek, látatlanban ennyi.
2017. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez a gondolkodas egy tinire vall. Egy igazi ferfinak ennel tobb minden kell hogy "csak" csini vagy. Mar ne haragudj de a testi szepseg normal esetben ha komolyra forditjuk a szot nem az egyetlen aduasz. Az csak addig jo amig eldonti a pasi hogy "megszolitom vagy nem". Ez csak az elso loket.
2017. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Köztudott probléma, hogy a korosztályodba tartozó férfiak jó része a fiatalabb nők, lányok után kajtat, itt is ez lehet a gond. A párkereső 40-es nők helyzete nehéz, de mindenképp jó pont, hogy a leírás alapján vagány, fiatalos nő lehetsz, és ezzel könnyen be lehet vonzani valakit. Annyit azért javasolnék, hogy ebben a korban már annyira nem ildomos a "csaj" és a "pasi" szavak használata:)
2017. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
ha küldesz képet megírom a véleményem.
2017. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!