Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Wellness-szállodában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wellness-szállodában mit lehet csinálni egy hétig/hétvégéig?

Figyelt kérdés

Olyan gyakori párkapcsolati program, de én el nem tudom képzelni, mi lehet benne annyira népszerű. Egyszer voltunk egy hétvégére a férjemmel, és valahogy nem éreztük át a hangulatát. Mindenféle medencék meg szaunák meg gőzkabinok meg anyámkínják, de ezek azért egy nap alatt megunhatók, nemhogy egy hét alatt....


Ti mit szoktatok csinálni egy wellness-hétvége alatt?


2017. febr. 6. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazon gondolkodni, mint ami a kérdésben szerepel.


Kétszer voltam, mindkétszer a másik fél kívánságára. Délután odaér az ember, bejelentkezik, kipróbálja a lehetőségeket, aztán másnap kb. ebéd után már rám tör, hogy oké, körülnéztünk meg kipróbáltuk, most már csinálhatnánk valamit vagy mehetnénk haza. :D

2017. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanezt éreztük mi is, amikor voltunk :D Nekünk szerencsénk volt, hogy szép idő volt és a Bakony környékén jártunk, szóval elmehettünk kirándulni, de még így is kicsit kellemetlen, hogy ezért fizetünk sok pénzt, és valahogy nem értem, valamit rosszul csinálunk? Mindenki mondogatja, akár itt az oldalon is, de a való életben is, hogy az milyen jó program, meg szervezik meg csinálják, de azért érdekelne, hogy miért :D
2017. febr. 6. 09:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy teljes hetre nem mennek, de egy harom napos hetveget szerintem siman el lehet tolteni. Logatod a labad, azol, masszazs, stb... Egy fel napot szelfizessel toltesz a medence mellett, hogy a legtokeletesebbet tudd feltolteni instara.... :DDD (Viccelek.) Szexeltek a szobaban... Szerintem kb olyan, mint amikor otthon doglesz egy hetveget, csak ez kicsit extrabb.
2017. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét wellnessre tényleg sok, de szerintem 3 nap lazán jó. Odaérünk, bejelentkezünk, lemegyünk a fürdőbe, punnyadunk, vacsi, séta, szex. Másnap reggeli szex, reggeli, pancsi, szex, aztán pancsi, mehet egy szex, aztán vacsi, séta, szex. Másnap búcsúszex a helytől, körbenézünk városba, nem sietünk haza, megebédelünk valami jó kis étterembe. Délután hazamegyünk, átöleljük a kicsiket, visszatérünk apu-anyu szerepbe, lefektetjük őket, és mehet egy hétvége záró szex. :D 39/F
2017. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez helyett már inkább alpok vagy tenger part, de tele vannak mindig a szállodák, ezek szerint sokak szeretik, vagy csak valami újabb hóbort divat.
2017. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Mi rendszeresen járunk, imádjuk. Odaérünk, becsekkolunk, körbejárjuk az egészet, hogy mi hol van. Döglünk kicsit a szobában, aztán általában péntek estére szoktam masszázst kérni. Egy óra páromnak, egy óra nekem. Utána a wellnessrészlegen pancsolunk, úszunk, szauna stb. Utána vacsi, szex, alvás. Addigra jól ki tudunk fáradni. Szombaton úgyis végigalusszuk a délelőttöt. Ebéd után kimegyünk a környékre sétálni, körülnézni. Valami program vagy látnivaló midnig van az ilyen helyeken. Délután/kora este vissza, fürcsi, szauna, aztán este vagy kimegyünk még a városba ha oylan helyen vagyunk, vagy ott helyben keresünk valami szórakozást, billiárd, darts, csocsó szokott lenni. Aztán döglés, szex, beszélgetünk, pihenünk. Esetleg egy film. Másnap meg kicsekkolás délelőtt és haza. Általában be szoktunk iktatni hazafele még valami látnivalót vagy érdekességet ami útközbe esik. Mi nagyon szeretjük, évente 2-szer szoktunk menni, nagyon jó kikapcsolódás. 26/N
2017. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Egy hétre én se mennék, de 3 napokra rendszeresen járunk wellnessezni. Végigpróbáljuk az összes hidromasszázst, szaunázunk, közben beszélgetünk.

Döglünk a szálláson, olvasgatunk, kockulunk, szexelünk, elmegyünk vacsorázni - gyakorlatilag ugyanúgy, mint egy otthoni lazulós hétvégén, csak megszakítjuk néha más tevékenységekkel.

Ha meg már nagyon unjuk a semmittevést, akkor elmegyünk sétálni, úszunk egyet, stb.

Ez valóban nem egyhetes program. Én egy kicsit pénzkidobásnak érezném, ha wellness-szállodából járnék kirándulni, a környéket felfedezni, hiszen így nem használnánk ki a lehetőségeket, amiért fizetünk. Ezért inkább többször megyünk rövidebb időszakokra: ha kirándulni vágyunk, akkor olyan helyre megyünk, ahol ez a lehetőség adott, ha meg wellnessezni akarunk, akkor olyan helyre megyünk és azt maximálisan ki is élvezzük.

2017. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én előzetesen megnézem, hogy ahova megyünk városba, milyen programokat lehet csinálni, milyen lehetőségek vannak a környéken. Ilyenek pl. a kirándulás a hegyekben, (ami nekem újdongság, mivel világéletemben Alföldön éltem), kultúrális programok (pl. várak, múzeumok), kalandparkok, ilyenek.
2017. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is csak egy hétvégét választanék, de egy hetet is simán el lehet tölteni. Nem vagytok bezárva a wellness területére, el lehet menni kirándulni, múzeumba, várost és látványosságokat nézni, kilehet próbálni más éttermet is.
2017. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!