Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve nős vagyok és belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve nős vagyok és belezúgtam főnököm fiának a feleségébe. Korban hozzám illik és sok mindenben egyet értünk. Össze járunk szórakozni és akkor még közvetlenebb. Szinte csak Ő jár a fejembe. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. febr. 9. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint nem szereted a feleséged,remélem még nincs gyereketek aki meginná ennek az egésznek a levét.A mai világban már sokminden normálisnak számít,mindenkinek más a gondolkodása.Ha a nő is benne van mert esetleg nem jó a házassága akkor miért ne?De ezt mindenképp jól át kell gondolnod.
2008. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg valami mással lekötni a gondolataidat,ez sok jóra nem fog vezetni.Gondold meg,a főnököd fiáról van szó!Valószínú,hogy ő is szereti a feleségét,és ha valami kiderülne,neked már nem lenne helyed a cégnél.Aztán az is lehetséges,hogy csak baráti érzelmei vannak irányodban.Ha többet mutatnál az érzelmeidből,a barátságnak is vége szakadna.Megér ennyit?Tudom,az érzelmek jönnek,de azért vagyunk emberek hogy letudjuk küzdeni.
2008. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem csak a munkahelyedet féltem. Ha kialakul köztetek valami, akkor mindkét házasság rámehet.
2008. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eset, mivel mindketten házasságban éltek, és ráadásul még a főnök fiának a neje........

Azt kellene magadban letisztázni hogy a feleséged iránt mit érzel még, és hogy a főnök fiának a felesége által közvetített közvetlen viselkedés takar-e érzelmeket, vagy csak flört.

Ha a feleségedet szereted és tsizteled és vele szeretnél éni akkor azonnal keress más munkát és ne járjatok össze, akkor megmenthető a házasságod. ha viszont a jelenlegi kapcsolat kihűlt, akkor szépen el kell válni és új életet kezdeni. A puszta "felfigyelés" figyelmeztetés arra hogy valami másra vágyik a szíved és a lelked mint amiben élsz, ha pedig mindig őrá gondolsz az már bizony szerelem. Csak az a nagy kérdés, hogy ő mit érez??? És hogy megéri-e a kockázat???

Nagyon szorítok neked hogy jó döntést hozzál, és boldog legyél!!!

2008. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem probáld kidritni hogy a nő mit érz irántad ha ő is ugyanugy szert mint t őt, akkor ahogy mondják a szrlmbn nincsnk határok és ha ténylg őt szrtd és ő is tégd akkor bizony feleslges tovább élnetk olyan házasságokban ahol te nem a felségedb ő pdig nem a férjébe szerelmes, lehet ezt húzni évekig vagy egy életig persze, de boldogok lennétk ugy hogy nem azzal vagytok akit valojában szerettek?
2008. febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ én hagynám! És ha nem úgy sül el? Se nő se meló? Ez nagyon rizikós...
2008. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez gáz!Minek nősültél meg?Azért mert egyszer úgy is meg kell???Gyerek van már?Egy,netán kettő is?Micsoda?Ikrek?És akkor őnekik mit mondanál ha rákérdeznek,hogy "apu miért mentél el?"Szerintem ez csak egy hirtelen fellángolás,ami ki tudja meddig tartana.Megkapnád és egy idő után rájönnél,hogy marhaságot csináltál.Akkor hogy számolnál el a feleségednek és a gyerek-(ek)-nek.Térj észhez,az a nő nem ér annyit.De viszont boldogtalanul sem lehet leélni egy életet.Én azért nem fogok nősülni,nehogy rosszul döntsek.Nősüljön az akinek két anyja van,meg az akinek egyszer úgy is meg kell.Sok szerencsét.
2009. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivel már 2 éve írtad a kérdést,nem tudom mire jutottál.Én 2 évig fűztem egy csaj fejét,mire megadta magát.Elhagytam a feleségem,és 2-5-7 éves gyermekeimet.Két hónapig tartott a rózsaszín köd,mire rájöttem,hogy nagy barom voltam.Nincs az a nő akiért lemondanék arról,hogy lássam a gyerekeim felnőni.A feleségem vissza fogadott,és azóta boldogan élünk együtt a gyerekekkel.Soha nem fogom ezt a két hónapot megbocsájtani magamnak.Egy nő sem ér annyit,hogy elforduljak a gyerekeimtől!A feleségem pedig a legfantasztikusabb NŐ a világon.
2010. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!