Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Senkit nem frusztrál, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkit nem frusztrál, hogy az iwiw egyre közvetlenebb viszonyt alakít ki ismerősök között, csak engem?

Figyelt kérdés

tekintve, hogy már puszikat lehet küldözgetni, meg hasonlók

a barátomnak fent van egy rakás exnője ismerősként, plusz anno társkeresőkről ismerős "csajai"


én nem örülök ennek a szolgáltatásnak, hogy a nyomulás határtalanná kezd válni


ha valamelyik társkeresős akar valamit egy laza kattintással megteheti, sőt, erre mintha ösztönözve lenne a lehetőség fennállása miatt


tudom a páromban kell bíznom, de nekem eleve az sem tetszik, hogy minek ismerősnek tartani életünk végéig egy volt szexpartnert akár!

(tekintve, hogy el akar venni)


ti mit gondoltok erről?


2011. jún. 9. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a puszi küldés kb. annyit ér, mint a Facebookon egy bökés.. Nem kell ezt így túlreagálni. :)
2011. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm..Most válaszoltam egy nagyon hasonló kérdésre..Nah mind1..Szerintem nagyon gáz hogy a mai világba kapcsolatokban ez számít hogy mi van az iwiwen, facebookon meg a többi sz..ron..Véleményem szerint a közös jövőn, gyerekek nevén, ilyeneken kellene agyalni nem pedig azon hogy kinek mije vagy kije van az iwiwen.Az meg hogy az exek ismerősök azért normális mert végtére is ismerik egymást vagy mi a szösz..Szerintem sokkal bosszantóbb ha klubbok meg ismeretlen idióták hóbortból jelölgetnek..Ez az én véleményem..
2011. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is visszataszító egy kicsit, mert gyakorlatilag ezekre a vackokra veszik rá az embereket ahelyett, hogy rendes üzenetet küldenének valakinek.

De ettől függetlenül nem hiszem, hogy aggódnod kéne, hogy a barátod ilyen puszikat kap. Jelentéktelen funkció, csak divatos.

2011. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
maga az iwiw egy nagy baromság, teljesen túl van már bonyolítva, ha belépek azt se tudom merre induljak el rajta.
2011. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Iwiw? Valaki még használja azt a szart? XD
2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
31%
Az utolsó válaszíróval értek egyet!! Az iwiw-ről töröld magad és azzonnal regisztrálj facebook-ra!!!!
2011. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
már csak azért is az iwiwen maradok totálisan ugyanazt fogom csinálni, amit a barátom!
2011. jún. 9. 20:01
 8/10 napietus ***** válasza:

ha ilyeneken pörgeted magad, nem jósolok a kapcsolataidnak nagy jövőt, sem Neked sokáig ép idegállapotot :P nemár, hogy ezek a dolgok fontosak legyenek. olvasd át még egyszer a kérdésed! nem olyan, mintha egy önértékelési zavaros 12 éves írta volna? dehogynem...


nem érdemes a hülyeségen felhúzni magad. ne legyél féltékenykedő hp, az senkinek nem áll jól!

2011. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Iwiw? Valaki még használja azt a szart? XD"


A facebook szarabb.

2011. jún. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, a Facebook überelhetetlen :DDD Iwiw-en nem sok esélyed van nemzetközi kapcsolatokra :) És nekem nagyon sok pajtásom van külföldről és a kapcsolattartást a Facebooknak köszönhetem! Puszillak!
2011. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!