Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek barátságból/haversá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek barátságból/haverságból alakult ki vonzalom majd kapcsolat?

Figyelt kérdés
Hogyan történt? Nem volt nehéz áttérni, hogy máshogy bánj a pároddal mint addig?
2017. febr. 6. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Volt. Nem volt nehez mert amugy is volt nemi "szikra" ;)
2017. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Volt, lehetséges, eddig minden kapcsolatom így indult.


1: 4 és fél év után osztálytársakként jöttünk össze.

Hogyan? - Ő volt kb az egyetlen értelmes a programozás csoportban, először csak beadandókról beszélgettünk, aztán filmekről, hasonlókról.

Nehéz volt áttérni? Nem igazán :D Kb egy "kiterjesztett haveri kapcsolat" volt köztünk: lefeküdtünk párszor - a másfél év alatt kb 3-szor - amúgy meg azt csináltuk, amit haverként: beszélgettünk, és igazából ennyi. Eléggé megbántam, hogy nem maradtunk csak barátok.


2: Vele "csak" fél éve ismertük egymást. Egyetemi gólyatáborban voltunk csapattársak, aztán úgy alakult, hogy egy mentorcsoportba kerültünk első félévben, vagyis minden óránk közös volt.

Hogyan jöttünk össze? Párszor elhívott külön találkozni, amikről először azt hittem, hogy csak laza haveri találka, aztán kiderült, hogy mélyebb érzéseket táplál irántam.

Nehéz volt áttérni? - Nem igazán, kb a csókolózás meg a szex volt, ami megtörtént, pedig amúgy nem történt volna, másban nem különösebben csináltuk máshogy, mint haverilag.


3. Az előző pasim haverja, akit az előző kapcsolatom alatt ismertem meg, mint barátot: bő 2 évig voltunk csak spanok, aztán megcsókolt egy házibuliban és összejöttünk.

Nem volt fura? - Nem. Minden tökéletesen magától értetődő. Kiegészítjük egymást, nem tudnék olyat mondani, amin változtatnék kettőnk között.

2017. febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen csak férfiaknál létezik, nőknél legfeljebb akkor, ha kezdettől fogva tetszik nekik a pasi, csak valamiért nem jöhetnek össze.
2017. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3

Szóval akkor úgy néz ki egy ilyen pár, hogy a férfi együtt van a nővel, de a nő nincs együtt a férfival? :D Vagy mi? :D

2017. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as. Azért nem akarnék minden haverommal összejönni, aki kicsit is jól néz ki pedig akad pár. Ahhoz több kell.

Most olyan szituban vagyok, hogy egy buliban megcsókolt a srác és fellobbant a szikra. Tudtam hogy jól néz ki, neki is bejöttem de ez azért nem jelenti azt hogy csorgattam utána a nyálam. De bírom őt

2017. febr. 7. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen. Öt hónap munkahelyi ismeretség után jöttünk össze. Először ő szépen türelmesen kivárta, míg az első és leglelkesebb próbálkozókat elhajtottam, és utána is csak haveri viszonyba kerültünk.

Viszont amikor megismertem, már nyugodtan próbálkozhatott, mert tudtam, hogy csak vele szeretnék lenni. Ravaszul szerzett meg, azóta is jókat mosolygunk rajta.)

2017. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak ilyen volt. Lehet csodabogár vagyok, de én csak úgy tudok beleszeretni valakibe, ha már barátilag kedvelem.
2017. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Azt hittem csak én vagyok ilyen "fura" :D

2017. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4 Elmagyaráztam utána, de úgy látszik, odáig már nem sikerült elolvasnod. Ilyenkor a nő kezdettől fogva nem csupán barátként tekint a férfira, és a férfi az, aki csak később szeret bele a nőbe.
2017. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Láttam, de ez nettó baromság (3 kapcsolatból 3 indult úgy, hogy az elején SEMMIT nem éreztem az illető iránt, és nő vagyok... az 1. és a 3. párommal 1-2 évig nem is igazán beszéltünk az elején)

2017. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!