Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnantól számít nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnantól számít nektek "komoly" ismerkedésnek a dolog?

Figyelt kérdés

Úgy értem,egy nap több ellenkező neművel beszél az ember!Több is tetszhet neki,de általában a postás néninek,a zöldséges bácsinak,stb.Nem kezd el udvarolni az ember.

Szóval, Ti honnan veszitek ismerkedésnek?És ha már annak veszitek,csak egy személy van? vagy ugyanúgy nézelődtök és ha van "jobb" onnatól vele ismerkedtek tovább?

Hogyan van ez?



2017. jan. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha eljön velem randizni, akkor potenciálisan már jelölt ugye, szóval ismerkedés. Én nem olyan vagyok, hogy odamegyek full ismeretlen lányokhoz, hanem mondjuk szaktárs, akit megismertem, beszélgettem vele 1-2 hetet és úgy. Így nekem nincs ilyen, hogy egyszerre több, mert egy csajszira fókuszálok. Egyébként több emberrel párhuzamosan randizni szerintem nem annyira korrekt, persze nem megcsalás, de nem tartom tiszta játszmának. 23/F
2017. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alapvetően mindenkivel ismerkedek. Engem ez éltet,imádok kommunikálni,szeretek bulizni. Ha jön egy csaj,akit megismerek,megismerem a következőt is. Lehet valakivel kialakul valami, lehet nem. Nem akarom egyiket sem görcsösen..
2017. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a probléma minden lány elvárja, hogy ne vedd komolyan, de ha kialakulna valami akkorse fogod őt komolyan venni, mer ha van érzelem túlzásokba esik az ember ha nincs akkor meg semmi nincs.
2017. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elmondtam neki, hogy kezdek érezni. azaz ha ő nem, akkor szakítunk. együtt vagyunk amúgy.
2017. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt érzi az ember, hogy mikor fordul "komoly"-ra a dolog.

Mindenképpen kölcsönös, adok kapokról van szó, illetve kell hozzá a szimpátián felül az a bizonyos vonzalom is. Ezért mondom, hogy érzi az ember, mert az egy dolog, hogy te tudod, hogy neked bejön, és szívesen beszélsz vele, de ezt viszont is érzékelni kell.

2017. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!