Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől/Miből érzed leginkább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől/Miből érzed leginkább, hogy fontos vagy a másiknak?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha megosztja velem a chickenburgerét a Mekiben.
2017. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Apró, egészen minden napi gesztusok nagyon sokat elárulnak. Pl, egy ölelés, vagy mikor telefonon beszélünk, s hallja hogy vezetek, akkor azt mondja, hogy inkább leteszi, hogy ne vonja el a figyelmem, vagy ha látja, hogy fáradt vagyok és felajánlja, hogy ma este ő elmosogat vagy kitereget, én csak pihenjek. Elviszi a gyereket szombat reggel a játszótérre és ebédet hoznak, hogy én addig alhassak, amíg jól esik. Vagy pl van, mikor készítek neki egy illatos fürdőt, utána pedig alaposan átmasszírozom anélkül hogyviszonzást várnék, vagy egyszerűen csak a kedvenc kajáját főzöm, szóval lehet így is kimutatni a szeretetet nem csak nagy szavakkal meg ajándékokkal.
2017. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos apróságokból, főleg. Megölel, megpuszil váratlanul, rám adja a kabátot/pulóvert (otthon, nem valami étteremben vagy puccos helyen), szeretkezés után rám húzza a takarót mert tudja hogy fázós vagyok, rárakja a radiátorra a törölközőmet melegedni, mikor tudja hogy hamarosan megyek zuhanyozni, reggel elmondja, hogy vigyázzak majd a lépcsőn mert nagyon csúszik, minden döntésben kikéri és figyelembe veszi az én véleményem, ha bevásárol, akkor hoz 1-2 apróságot, amiről tudja hogy szeretem, úgy választ ajándékokat alkalmakra, hogy megjegyzi mire mondtam másfél éve, hogy tetszene, megmasszíroz, amíg zuhanyzok addig gyújt 2-3 mécsest a szobában, és tölt 2 pohár bort (természetesen a kedvencemet), lényegében kérés nélkül odaadja az imádott és féltett autóját, és indulás előtt csekkolja az olajat, kerekeket, hasonlókat... Meg még ezer ilyen apróság van, amikre egyesével nem is emlékszem, csak azt érzem, hogy fontos vagyok neki, és szeret, és megfogtam vele az Isten lábát :)
2017. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek megvan a saját szeretetnyelve, leegyszerűsítve még a wikipedia is összefoglalja:

[link]

Én attól érzem, hogy szeretnek, ha néha hoznak nekem valami apróságot, gumicukrot például, vagy csokit, virágot, vagy hogy együtt töltenek velem időt... a férjem most éppen rám sem néz, a gépén játszik, a következő órákban ez várható és az elmúlt 1 évben 1x kaptam tőle valamit, akkor is 5 hete mondogattam neki, hogy vehetne virágot. Akkor megelégeltem, hazahoztam magamnak és elmondtam, hogy megcsezheti nyugodtan. Másnap hozott egy virágot.

2017. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

#4

Az én férjem ugyan ezt csinálja...

2017. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Észreveszi,mikor van rá szükségem,ott van,ha kell.Egy ilyen férfi számomra főnyeremény lenne.
2017. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!