Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire fontos egy fiú külseje? Mit néztek meg leginkább egy fiún? Volt már olyan, hogy pusztán a fiú külseje alapján jártatok egyből vele vagy a jellem is számított?

Figyelt kérdés

2012. márc. 26. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
2012. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

ezaz. egy újabb kérdés, amiből majd kiderül, h mi nők, mennyre is felszínesek vagyunk. great.


kérdező: nekem számít, h hogy néz ki egy pasi. nyilván egy jó pasi kelti fel előbb az érdeklődésemet, egy csúnyábbnak valami plusz kell, h felkeltse a figyelmemet. hogy kik tetszenek jobban? a jó pasik. miért? mert van szemem. baj? nem, mindenkinek az tetszik, aki tetszik, nehogy már el legyek ítélve, csak mert szeretem a szépet. problem?


járás pusztán egy pasi külseje miatt nem járok vele. az max egy éjszakára való (nem mintha éltem volna ilyennel). az kell, h megfogjon valamivel. ez mindenkinél más. és igen, nagyon fontos a jelleme. taszít, amikor egy férfi nagyképű, dohányzik, vagy sokat iszik... de ezt még folytathatnám.

2012. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
hazudik aki azt mondja h nem számít. Más kérdés, h mindenkinek más a szép. Az a pasi aki nekem 10-es a nővéremnek csak 5-ös...szóval, innen döntsd el mi van!!! De számít igen. Viszont ha jó pasi de nem tetszik a jelleme, akkor felejtős. Meg volt már nagyon ronda barátom is. Azt mondanám, h a rondáknak többet kell bizonyítaniuk, h észrevegyük őket, mert hát ez már csak ilyen...
2012. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
mindenkinek számít a külső.... és nem azért mert mi, lányok felszínesek vagyunk. voltam együtt fiúval úgy, hogy a külseje pont az ideálom volt. egy durván 2 hétig tartott, mert egy igazi suttyó volt
2012. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nálam nem annyira volt fontos..de tény, hogy a két szeme megfogott.. Mondjuk mindig is a szemét néztem meg. mert ahogy a mondás is tartja a szem a lélek tükre.. :) És szerintem túlnyomóan a belső értékei a fontosak.. az nem baj, ha nekem is tetszik.. de lényeg az hogy belül milyen, és az idő előrehaladtával a külső az már nem annyira fog érdekelni, hisz totál szereted :)
2012. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Aki azt mondja egyáltalán nem fontos az hazudik. A külső fontos, mert többségében az fogja meg az embert, a vonzalomhoz olyan külső jegyek kellenek ami a párodnak tetszik. Ez nem azt jelenti, hogy csak a szépfiúknak van esélyük, mert a szépség relatív mindenkinek más tetszik, van aki nekem mondjuk eszméletlenül bejön a barátnőm meg hányna tőle. :) Szóval minden embernek más az ízlése, mindenkinek más tetszik, de ha valaki külsőre kimondottan nem tetszik nem kezdenék vele kapcsolatot, és szerintem ez normális.

Ha valaki nagyon bejön külsőre lelkesebben ismerkedem vele, ha átlagos kinézetű akkor pedig majd a belső eldönti hogy érdekel-e vagy sem. ha beleszeretek a szerelem úgyis megszépíti :)

Csupán a külseje miatt nem járnék senkivel, nekem ahhoz meg kell ismernem mielőtt párkapcsolatba kezdenék akárkivel is.


Igazából amivel engem meg lehet fogni, az egy sármos mosoly, egy férfias hang, egy szívdöglesztő tekintet. És úgy legyen egybe a gyerek érezzem, hogy van egyénisége. És nem árt ha jó dumája van :D

2012. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenki a külső alapján lép oda a másikhoz, vagy éppen nem. Aki mást mond, az hazudik.
2012. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
természetesen számít a külső az ápoltság terén és persze vannak dolgok amik egyes lányok gyengéi(szemek, mosoly, haj stb.) a jellem is nagyon fontos de lehet kedves a srác nem biztos hogy bele tudnék szeretni ha nagyon rondának gondolnám:/
2012. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem a jelleme számít igazán...amugy a haját,a szemét....
2012. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azt nézem, hogy kék szeme van-e, nem volt
2012. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!