Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határ? Mi a kevés? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ? Mi a kevés? Mi a sok?

Figyelt kérdés

Hannan lehet észre venni, egy - egy embernél,hogy szeretet és törődés kimutatásában mire/mennyire van igénye?

(Nem, x év házasság után értendő nyilván.Egy bizonyos idő után,már tudja az ember!)

Tapasztalatok jöhetnek!


2017. febr. 7. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos, en oda bujok hozza, atolelem. Ha ez sem eleg akkor szavakkal mondom neki hogy "olelj at". :)
2017. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
"Tapasztalatok jöhetnek!" Igenis értettük! Köszönjük az engedélyt!
2017. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es le ne harapd mar a fejét! Elvégre ez a forum kb errol szol! :D
2017. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

....

Köszönöm,hogy megértettétek (se) a kérdés lényegét! :D sebaj.

2017. febr. 7. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Vagy csak a valaszom nem erted... sebaj! :D szerintem a kerdesre valaszoltam. De akkor kerlek fogalmazd at maskepp pontosan mire gondolsz?
2017. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem veled van a baj.
2017. febr. 7. 23:20
 7/12 anonim ***** válasza:
A valasz 0%-ban hasznosnak tunik. Tenyleg? Talan mert ez nem a valasz volt :DD
2017. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkit. Szerintem a " kedves " utánad hozzászóló.
2017. febr. 7. 23:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Tisztaban vagyok vele ;)
2017. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erezni lehet. A mostani barátomhoz folyton bújtam, mert igényeltem, kb sehogy se reagált. Picit rosszul esett, szóval inkább mén bújtam. Onnantól kezdve ő bújt hozzám folyton, így tudtam, hogy neki is igénye van rá, szóval nem figyelem különösebben hogy ki mikor kihez mennyit bújik. Pár hét után kialakult a dolog.
2017. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!