Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátomat egyfolytában hülyíti egy kolléganője. Hogyan tudnám leállítani?

Figyelt kérdés

6-7 éve az egyik legjobb barátom a srác, de egy csókot leszámítva soha nem történt köztünk semmi és ez jól is van így. Viszont van egy kolléganője, aki már vagy fél éve kelleti neki magát, de csak kihasználja, hogy kérjen tőle ezt-azt, vigye el ide meg oda, ebédeljenek együtt, amikor is egész véletlenül mindent a srác fizet stb. Utána mindig talál kifogást, hogy miért nem akar kapcsolatot (le sem fekszik vele). Ismerem kicsit az előéletét, joggal feltételezhető, hogy párhuzamosan több pasival is ugyanezt csinálja. A barátom rendesen belé van esve, ha figyelmeztetni próbálom vagy bagatellizál, vagy én leszek az ellenség. Volt már, hogy ő is feladta és el akart távolodni a csajtól, de az ilyenkor megint felvette a mézesmázas álarcát és visszahízelegte magát.


Egyszer volt egy ominózus jelenet, hogy együtt táncoltak, mire a csaj rám nézett a srác válla mögül hosszan és gonoszan. Olyan volt mint a filmekben rendesen megijedtem tőle. Szerintem azt hiszi, hogy én is magamnak akarom a srácot, pedig csak az bánt, hogy ez a szuka a végletekig kihasználja. Hogyan tudnám megakadályozni ezt, ha még a srác se érzékeli, hogy csak átveri? 26/n


2017. febr. 8. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny....
2017. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A baráti figyelmeztetésen kívül semmit sem tudsz tenni. Ha ő a fejjel akar a falnak menni, akkor hadd tegye. Másból úgy sem tanulna.
2017. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni , nekem is van egy ilyen ismerősöm.

Többen mondtuk már neki hogy tiszta hülye.

Sőtt ő is megmondta magáról hogy egy barom amiért hisz a csajnak pedig tudja hogy kamuzik.

Namàrmost egy ilyen helyzetben szerinted tudsz rá hatni?

Nem hinném....én azt mondom mindenkinek van agya, akkor hasznàlja is.....

2017. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!