Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a gyáva, félős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyáva, félős pasik tetszenek meg nekem? Nincsenek már vagányabb pasik a világon?

Figyelt kérdés
Egy ideje csak a félénkebb pasik tetszenek, de kiborítanak a teszetoszaságukkal. Nem lehet velük semerre sem haladni. Eddig el bírtam viselni, szerettem a pirulásukat, a szemlesütést, zavartságot, de most már elegem van. Nem azt mondom, hogy legyen valami állat (bár a nyuszi is egy állat)egy alfahím, de azért merjen már határozottabb lenni:)
2017. febr. 9. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

De vannak vagnyabbak, keményebbek is, de neked a gyáva félősek tetszenek.

Valószínűleg szeretsz irányítani

2017. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De hiszen azt írod, hogy neked tetszenek/tetszettek a félős pasik, ezért ilyeneket választottál. Ha te kerülöd el a határozott férfiakat, akkor miért őket okolod bármiért? Nem is értem, mit akarsz, szedd már össze magad :D.
2017. febr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért tetszenek mert olyan kis bambák, mint a nagy gyerekek. Külsőre nagyon bejönnek, de belül meg mindentől fosnak, meg túlgondolnak.
2017. febr. 9. 09:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem a határozott férfiak kerülnek engem, és néha azok is fosnak:)
2017. febr. 9. 09:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jótanács: legyél velük türelmes, legtöbbünk 1-2 hónap után nagyon nagy változásokra képes...
2017. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit válogatsz, ha mindegyik fosik?
2017. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A határozottal más jellegű problémáid lennének: el akarna nyomni, nem lenne kíváncsi az érzéseidre, a véleményedre, túlságosan öntörvényű lenne, nem törődne veled eléggé, csak az lenne, amit ő akar, stb...

Biztos nagyon jó nő lehetsz, és és bizonyos pasikat ez egyszerűen leblokkol. Lefagynak a közeledben. Olyan kéne neked, aki ezt tudja kezelni, nem ijed meg ettől, viszont ez esetben valószínűleg az első bekezdésem lépne életbe:)

2017. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ én nem vagyok jó nő, nem tartom magam annak. Lehet van egy fajta kisugárzásom, mert ha belépek valahova mindig rám szegeződnek a tekintetek, elég határozott is vagyok,szeretek a társaság középpontja is lenni, de hogy jó nő lennék az túlzás:)
2017. febr. 9. 09:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Most még is mit szeretnél? Alkalmanként pofozzon fel, hajadnál fogva húzzon a barlangjába, körülötte élőket taglózza le? Lehet, a mostani nyuszi, pár év mulva meg fogja tenni veled ezeket:((
2017. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dugnálak
2017. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!