Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a gyáva, félős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a gyáva, félős pasik tetszenek meg nekem? Nincsenek már vagányabb pasik a világon?

Figyelt kérdés
Egy ideje csak a félénkebb pasik tetszenek, de kiborítanak a teszetoszaságukkal. Nem lehet velük semerre sem haladni. Eddig el bírtam viselni, szerettem a pirulásukat, a szemlesütést, zavartságot, de most már elegem van. Nem azt mondom, hogy legyen valami állat (bár a nyuszi is egy állat)egy alfahím, de azért merjen már határozottabb lenni:)
2017. febr. 9. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyosak tudnak lenni, ha nem az idegbajos gyakorin duhongo fajtarol van szo, de amiota volt ilyen baratom, azota egyutt lenni nem akarnek megint ilyennel :D De van egyebkent sok hatarozott normalis ferfi is.
2017. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

A félősök tetszenek, de eleged van a félősökből?

Először is meg kell határoznod, el kell döntened hogy mit akarsz. Aztán aszerint cselekedni.

Nem, nem csak félős és határozatlan férfiak léteznek. Csak te kerested mindig ezek társaságát, közelségét.

38f

2017. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy erősebb kisugárzás is okozhat leblokkolást, nem feltétlenül kell atom külső hozzá. Szerintem valahogy beléd van kódolva - nő létedre - a férfi szerep, és a pasik terén pont ezért a feminin típus kelti fel az érdeklődésedet.

A félénk pasikat is két részre lehet osztani: van, aki mindig ilyen marad, nem lehet vele mit csinálni - és van a másik, aki idővel megnyílik, feloldódik, és kiderül, hogy nagyon értékes ember, jó "férfi alapanyag", de ehhez türelmesnek kell lenni, ami nem minden nőnek az erőssége.

A kérdésed eléggé "asztalra csapósra" sikerült, ez tényleg határozott jellemre vall, de ha egy ugyanilyen habitusú pasival állnál össze, ott biztosan előjönne a "két dudás nem fér meg egy csárdában" esete, durva vitákkal, veszekedésekkel, egyet nem értések sorozatával. Hiába no, tökéletes nem létezik, csak jó kompromisszum:)


7-es voltam.

2017. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem Te sem vagy túl bátor, ha csak várod, hogy a pasik lépjenek. :D


Amúgy meg ők ilyenek, ez van, el kell fogadni. Én is ilyen voltam és talán ilyen is leszek abban az értelemben, hogy idegen nőt leszólítani soha még egyszer nem fogok. A páromat is társkeresőn ismertem meg, de mivel Ő van nekem, így igazán nem is téma számomra ez.


De a lényeg az, hogy nem fognak az ilyen pasik megváltozni. Ha kell valamelyik, szerezd meg, ha tudod, egyébként meg várd a csodát. Ha meg nem tetszik, hogy ilyenek, várd, míg felszed egy rámenősebb, ahogy teszik azt sokan. Nincs ezzel gond. :D Csak ne mondd egy narancsnak, hogy legyen alma. ;)


Sok sikert!

2017. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!