Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek észérvek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek észérvek alapján válsztanak társat?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy van ,hogy kiértékelik a másikat és az alapján döntenek ,hogy akarnak-e kapcsolatot vele .

2013. márc. 6. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez így működne,akkor nem lenne ennyi párkapcsolati probléma.
2013. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
nem,érzelmek alapján választanak
2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
az első megmondta
2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
A-a.
2013. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én igen.De azért tartok ott ahol.22 évesen 0 barátnővel a hátam mögött,mert aki szóba állt velem,azt nem találtam elég jónak,akit pedig elég jónak találtam,az lekoptatott.Érzelem többnyire 0 az én részemről,majdnem minden esetben.Szóval a racionalitáson kívül nem nagyon van más,ami szerint választhatnék.
2013. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
A vulkániak talán igen. De az emberek szerencsére még érzelmek alapján, és nem rideg logikai érvelés után választanak párt.
2013. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én nem az alapján döntöttem, de mindennek két oldala van, így vannak olyanok akik az alapján.

lásd.: party bukszák, akiknek feltétel a bmw és heti 3-400 ezer forintos kereset.

de lehet még ezzel is keveset mondtam.


19l

2013. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ez jól hangzik

beszélgetsz valakivel sok minden kiderül, de a szokások azok már fiatalon elkezdődnek, minél idősebb vagy annál meghatározóbb, ha együtt is élsz a másikkal v belelátsz az életvitelébe, na akkor derül ki milyen a másik valójában, lehet alkalmazkodni, de nem egyszerű

arról nem beszélve folyamatosan változol és a körülmények is, ami mind befolyásolja a kapcsolatot N

2013. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,nekem ez olyan kiábrándító , mintha mérlegelés lenne az amin múlik néha a dolog . Hol a szerelem ? Néha mintha csak úgy lenne ,hogy megvannak az elvárások ,hogy milyen legyen az a valaki és amikor van olyan aki beleillik akkor mehet a dolog .
2013. márc. 6. 22:28
 10/20 fospuska ***** válasza:
sose lett volna csajom...:D
2013. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!