Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy gondoltok vissza az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondoltok vissza az első igazi szerelmetekre?

Figyelt kérdés

Gondoltok rá?

Miért lett vége?

Meddig tartott?


2017. febr. 9. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Eszembe szokott jutni néha.

Nem illettünk össze. 7 évig tartott, de se veled, se nélküled kapcsolat volt. Hálával gondolok rá, mert sokan tanultam ebben a kapcsolatban magamról, sokat változtam általa, nem törölném ki az életemből. De ha a világon ő lenne az egyetlen férfi, akkor sem akarnék vele újra kapcsolatot. (Szerencsére ez fel sem merül: mindkettőnknek van azóta párkapcsolata olyasvalakivel, aki jobban illik hozzánk.)

2017. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Büdös r.i.banc!"


- Muszáj tartanom vele a kapcsolatot a gyerekek miatt, így igen gondolni is kell :-(

- Megcsalt többször, rendszeres és alkalmi szeretőkkel is.

- 18 évig

2017. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolok ra sokat, neha eszembe jut es ennyi.
2017. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Sosem voltam szerelmes. A volt kapcsolataimra vegyes érzelmekkel, ami nem is csoda, tekintve, hogy szinte semmi iránt nem tudok csak így vagy csak úgy gondolni.
2017. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam rá gondolni.

2.5 évig tartott, kihűlt a kapcsolat, végül mással jött össze, így lett vége.

Ez mintegy 18 éve történt, de egy kezemen meg tudnám számolni tényleg hogy hányszor gondoltam vissza rá...

2017. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem, akivel jártam is, eszembe szokott jutni, de nem valamiféle nosztalgiából vagy vágyakozásból (ezek már régen elmúltak), hanem hogy miképpen volt képes egy olyan hájfejű csókáért elhagyni, aki még az érettségin is megbukott. Most sem értem, pedig tudtommal azóta is együtt vannak...
2017. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Eszembe szokott jutni.

Mióta szakítottunk még sosem találkoztunk össze szemtől szembe. Viszont 2x láttam messziről. Legutóbb 1 hete. Már nem kavar fel igazából.

Nem értem, miért kellett megcsalnia. Nem értem miért nincs azóta se komoly kapcsolata a facebook szerint. Lehetséges, hogy ennyire elvettem a kedvét a nőktől... :D

Kíváncsi vagyok, hogy ha szembe találkoznánk, vajon köszönne-e.

Egyébként 4 évig voltunk együtt, első komoly kapcsolata volt mindkettőnknek. Újra nem kezdeném vele soha.

2017. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülye voltam. 5évig tartott. A éénz miatt lett vége.
2017. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak napi tíz órát.A többiben alszom.
2017. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut. 2 évig tartott, ő megunta és elhagyott. Már nem hiányzik, és nem fáj. Semleges érzés.
2017. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!