Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért indul ennyire döcögősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért indul ennyire döcögősen az első igazi kapcsolatom? 19F

Figyelt kérdés

1 hete vagyok együtt egy lánnyal. Én nagyon tetszem neki, szerinte én túl jó vagyok hozzá. Ő is tetszik nekem. Nekem ő az első, neki már volt egy 2 éves kapcsolata, ő jóval tapasztaltabb. Mondta is, hogy nem érti, miért vagyok félénk vele szemben, visszahúzódó. De igaza van, nem tudok felszabadult lenni mellette, tetszik nekem mindenhogy, de mégsem tudok vele teljesen kötetlenül beszélni és teljesen önmagam lenni. Sőt, megcsókolni sem merem, csak elköszönéskor és találkozás első pillanatában. Ő pedig úgy van vele, hogy a fiú kezdeményezzen, de én látom rajta, hogy ő sem nagyon mer nyomulni rám, lehet azért, mert látja rajtam, hogy én sem.. Kicsit azért ez idegesítő, együtt vagyunk, de igazából úgy mégse. Minden kapcsolat eleje ilyen, vagy csak én rontok el nagyon valamit? A kézfogás mindig megvan, akár ölelés is, de ritkán, nagyon ritkán csókoljuk meg egymást, beszélgetni szinte bármiről tudunk, csak mélyebb érzésekről nem igazán.

Mi a gond itt?


2015. ápr. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, más a személyiségetek vagy mit tudom én..
2015. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szedd össze a tökeid a hátsó kertből, ahova a kutyád elásta és csókold már meg párszor, kisfiam :)

20/L

2015. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azon leszek, próbálom, de nem tudok mit csinálni, ha még ehhez sincs merszem.

Ő bevallotta, hogy nagyon tetszem neki, mutatta az exét, akivel 2 évig volt, én fényezem magam, távol álljon tőlem, de ég és föld a különbség kb.. Ő is tetszik nekem tényleg, nem csúnya lány, mondtam is neki már sokszor, de még hosszan sem néztünk egymás szemébe. A leghosszabb szemkontaktus talán 3 másodperc lehetett. Nem tehetek róla, hogy ekkora szerencsétlen vagyok, ilyen lelkibalfallosz..

2015. ápr. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!