Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki ajandekot vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki ajandekot vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srac akirol tudom hogy mikor melyik edzoteremben van, es arra gondoltam hagyok neki a recepcion egy csomagot a nevevel. Tudja hogy mit szeretnek tole, de nem szeretnek tolakodonak vagy piocanak sem tunni... nem tudom adjak-e neki ajandekot vagy sem:/ ha allandoan en kezdemenyezek, annak lesz egyaltalan ertelme? Vagy hagyjam, had mutasson erdeklodest felem? Mert altalaban en szoktam irni neki, en rogton valaszolok o meg van hogy orakkal kesobb. Nagyon reg nem voltam ilyen helyzetben, nem tudom melyik valasztas lenne a legjobb, mivel en szeretnek vele lenni. 19/L

(Bocsanat az ekezethiany miatt, telefonrol vagyok)


2017. febr. 10. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Azt mondom bizonyos jeleket adnia kell a holgyeknek...es nyitni es talpalni...

De azert a ferfi dolga "felszedni" a lanyt. De lehet csak en vagyok a maradi...de en elvarom h ha tetszem a ferfinek azt jelezze es ne huzza halassza pl.

2017. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En nem tudom o hogy erez jelenleg... de mar megorjitenek ezek a ketsegek. Es ha a csomagba tennek neki egy uzit? Az meg olyan ovodas szerintem:/ "ha tetszem tegyel ide egy x-et" ahh :(
2017. febr. 10. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Allj oda ele es beszelj vele akk. Ott kapsz igent v nemet. Barmelyik hobb mint a semmi v ez a kislanyos dolog.
2017. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pasi szarik a fejedre. Erre a szanalmas probalkozasokra meg irogatasra tegyel inkabb x-et a sajat magad erdekeben.
2017. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.Ne is nagyon keresd,ne ess olyan hibába,mint sokan szoktak.
2017. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!