Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a munkahelyi kapcsolatokról? Tapasztalat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy kollégám, aki egyre jobban tetszik, pedig nem akarom. Nem tartom jó ötletnek közvetlen kollégával összejönni, valamiért ódzkodom tőle.

A pasi most került ide, és úgy tűnik, bejövök neki. Nagyon figyelmes velem, folyton néz, viccelődik, flörtöl, beceneveken szólít stb. Az elején csak kedvesnek találtam, de mostanra azon kapom magam, hogy folyton nézem, hol van, alig várom hogy hozzám szóljon, folyton rá gondolok. Ha elhívna egy randira, nem tudom mit válaszoljak, mert alapból félek a munkahelyi kapcsolatoktól.

Volt már valakinek munkahelyi kapcsolata? Hogy végződött? Hogy verjem ki a fejemből?


2017. febr. 10. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol kedves volt,hol egy tapló.Több lett a fizetésem,sokszor hazavitt, rendszeresen "véletlenül" megérintett, minden este felhívott,stb.Én azt gondolom,lehetett volna valami,de egyértelműen nem adta tudtomra.Én meg felmondtam.
2017. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Paromeknal dolgozik egyutt 1-2 par, nem tudom, van-e naluk gond ebbol, az egyik ilyen part ismerem es ugy tunik, jol megvannak. Elozo munkahelyen is volt egy par, roluk azt meselte, hogy folyamatosan veszekedtek bent. Gondolom valtozo, ki hogyan tudja kezelni.
2017. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 2-szer volt ilyen. Az elsonel pofara estem es ugy voltam vele, h igaz a mondas, h hazi nyulra nem lvunk. Masodjara azt mondtam, h nagyon jo a pasi, nem hagyhatom ki, ki tudja, mi lesz belole es adok a munkahelyi kapcsolat teorianak egy 2. eselyt, hatha ezuttal mas lesz...hat, nem lett mas. Ugyanugy gaz. Semmi penzert nem mennek bele se kollegaval, se fonokkel, se senkivel, akivel egy munkahelyen dolgozom.
2017. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is féltem tőle. De csak meg próbáltam :) és remélem jó úton haladok, úgy tűnik ő is kedvel, már találkoztunk egy párszor. Egyénként nálunk már többen összejöttek és tartós kapcsolatban élnek, sőt házasságok is születtek. Úgyhogy szerintem ne félj tőle. ;)
2017. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!