Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam el úgy randizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el úgy randizni, hogy az "olyan randi" legyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már lassan egy hónapja beszélgetek, élőben is sokat interneten is és el szeretném hívni randizni, hogy lássam mi a helyzet mert nem bírom tovább lassan teljesen- fülig beleszeretek. Eddig annyira nem célozgattam mivel nem szerettem volna nyomulósnak tűnni és elszúrni az elején. Így viszont nem tudom, váltok-e ki belőle olyan érzelmeket mint amilyeneket ő belőlem, és nem-e csak barátként tekint rám. Ha igent mondana például egy pizzazásra vajon leesne neki, hogy nekem bejön azért hívtam el, meg mivel adjam finoman a tudtára, hogy többet szeretnék?

2017. febr. 10. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"meg mivel adjam finoman a tudtára, hogy többet szeretnék?"


Szavakkal pl?


"Kategória: Felnőtt párkapcsolatok"

2017. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha csak barátilag beszélgettetek egy hónapig, lehet nem fog leesni neki, hogy most már többet akarnál, ha csak úgy elhívod pizzázni

veheti ezt is csak barátinak

persze ez amúgy személyfüggő, van akinek egy ilyen egyértelmű, van akinek nem (nekem szerintem nem tűnne fel ilyen helyzetben)

nem tudom mi nálatok a helyzet, de ha biztosra akarsz menni, nem árt tisztázni, hogy te többet szeretnél

2017. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ettől a választól rettegtem... Nem tudom, hogy mondjam meg, sokkal jobb lett volna ha csak úgy megtörténik valami, vagy tudja mi a célom de így tényleg nem fogja vágni.
2017. febr. 10. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!