Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mi a véleményetek rólam? KÉP.

Figyelt kérdés

Sziasztok, mi a véleményetek rólam? Kort is írjatok. Köszi.:)


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]



2017. febr. 10. 20:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
78%
Srác vagyok. Véleményt nem tudok rólad így mondani, csak annyit, hogy hasonlóan nem vigyorgó fejet vágok általában. És nem értem, hogy miért kell életuntnak tartani valakit azért, mert nem vigyorog mint a vadalma. Emberi fejet vágsz és kész.
2017. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%

# -Hát csajok,pont nem félék ha ide ilyen nyiltan és egyszerűen kipakolta a fotóit.....


3-as fotó mindkét sorozatból jó.

A szemed színe szép.

Ha okos is vagy akkor minden oké veled.


Kicsit hosszabbra hagyhatnád a hajad....

/N

2017. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is egész jóképű vagy. Ahogy már írták, egy kicsit hosszabb haj sokat dobna rajtad.

Az öltözködési stílusod nekem egyáltalán nem tetszik.

22

2017. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! :) Igazan jol esik. Aranyosak vagytok. :) En nem gondolom h helyes vagyok sot okos meg biztos h nem. Azt sem mondom h csunya vagyok. De szerintem ezek csak jol el kopott kepek. Mellesleg mi a baj az oltozkodesemmel?
2017. febr. 10. 22:32
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Ezt a keretnélküli szemüveget és a szakállat hagyd el,nem áll jól.Mivel mediterrán párti vagyok,szerintem olyan átlagos kinézetű vagy.
2017. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

Az öltözködéshez: nincs bajom a sportos stílussal, de a 2 mérettel nagyobb ruhadarabok, amikben élő reklámtáblája vagy a márkának nekem nem tetszenek.

Ez majdnem ugyanaz, mint amiben te vagy, de megfelelő méretben és logók nélkül.Szerintem sokkal összeszedettebb. [link]

2017. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Szeretek lazan oltozzni. :) De az ami a sracon van ruha nem igazan jon be. Amugy jobban szeretem a farmert. De sajnos nem kapni normalisat. Csak az ilyen pawa izekre gyartannak.
2017. febr. 10. 23:02
 18/28 anonim ***** válasza:
Már az első fotóról felimsertelek, egyszer már kipakoltad ide a képeid egy 2-3 éve, mondtam akkor is, hogy nem nézel ki rosszul
2017. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nem jössz be, nem vagy az esetem.

A férfias kinézetű pasik jönnek be, akiknek van kisugárzása.:)

2017. febr. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikusnak tűnsz a legtöbb kép alapján. Nagyon szép a szemed. Jóképű vagy. Legyen önbizalmad. :)

20N

2017. febr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!