Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők mi a véleményetek rólam? KÉP.

Figyelt kérdés

Sziasztok, mi a véleményetek rólam? Kort is írjatok. Köszi.:)


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]



2017. febr. 10. 20:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jóképű vagy a 3as képen, de van egy olyan érzésem, hogy a személyiséged nem passzol ahhoz a megjelenéshez.


Szegény, egyszerű srácnak látszol a legtöbb képen, talán alacsony is lehetsz, 170 cm körül.


Nem látszol értelmesnek, vidéken/falun éled az egyszerű emberek életét. Az ízlésed borzasztó, a ruhák több számmal nagyobbak, összenyomnak, és olcsónak/gagyinak látszanak. A szakáll és a rövid haj borzasztóan áll.


Kár, hogy egy ilyen jó adottsággal(arc)rendelkező srác nem foglalkozik többet magával.

2017. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a borosta jobb. 3. képen a bal fülednél ráférne egy photoshop, mert a háttér miatt olyan minha fülbevalód lenne. Ki blur és kész. De ne mosolyogj fotón, mert nagyom Chandleres. Őszülsz, de egyébként semmi baj nincs veled.
2017. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Farmerrel kapcsolatban egyetlen tanács: Levi's! A bootcut fazon áll a legjobban, ha nem vagy magas srác, nem nyom össze. Tudom, hogy drága, de egyszer veszed meg, az évekig nadrág marad és minél rongyosabb lesz évek múltán, annál szexibb.
2017. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Mackófelsőben meg mackónadrágban a mackónadrágos lányoknak fogsz bejönni, nem a miniszoknyás, blézeres, tiptop csajoknak, akikre nyilván te is csorgatod a nyálad. Ezen gondolkozz el. A külsőddel nincs baj, az öltözködéseddel mindent elrontasz. Leszűkíted a kört, akiknek tetszhetnél.
2017. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
simán vonzó lehetsz, ilyen külsővel csak a viselkedéseden múlik. a sportszerkó nekem sem jön be. normális átlagos dolgokkal, mint farmer, póló, és hozzá nem mintás kapucnis felső, egész más lenne az összkép.
2017. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

24-es vagyok



A noknek alapbol nem jon be, mikor egy felnott ffi mackonadragban maszkal az utcan,elkonyvelnek egy semmirekello munkanelkulinek. Mert ugye aki dolgozik,azon vagy melosruha van vagy elegans vagy legalabb egy farmer pulcsival. A noknek az elegans ffi tetszik, legyen szo 16 evrs hatizsakos lanyrol, csikos zoknis punk csajrol,35 eves fogorvos norol. En ismerkedo csajkent nismerkedtem fel se rockernek, se munkanelkulinek, mert tudom, h a ffiaknak a szexis elegancia tetszik kortol fuggetlenul. Igy sokkal nagyobb korbol valogathattam.

2017. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szóval mint írtam: Levi'a farmer, bakancs (már egész olcsón is lehet venni elég jó kinézetűeket, az ún. desert boots típust, egy-két szép, igényes pulcsi és egyszerű pólók. Esetleg egy-két ing. Edzőcucc csak sportoláshoz és a nem menő a sok márkajelzés. Egyféle, jó illatú after shave-et válassz, ami bejön és ha pozitív a visszajelzés, ragaszkodj ahhoz. Legyen egy illat ami RÁD emlékezteti a nőket. A szemüveg nekem kimondottan tetszik, ha értelmes vagy, akkor kimondottan hozzáad a külsődhöz.
2017. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
tumácsszőragain
2017. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!