Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek, mert okoz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek, mert okoz az oromot ha a baratnodnek te voltal az elso? 20/l

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Aha szoval te az vagy es varod a priviket. Mindent ertunk
2017. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok az es semmi privat uzit nem varok! Csak erdekel szimplan!!
2017. febr. 10. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Mert előttem nem logatta bele semmi cigó vagy ork. Ahogy egy új autó / lakás mindig jobb mint egy használt. Megaztán kitudja mekkorára van tágulva egy használt luk... :D
2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert így nincs hasonlítas és a kisebbségi komplexusnak jót tesz. Esetleg még az első felhasználó öröme is meglehet, akinek ez a fetise
2017. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Mert én nyúlhatok először mézért a csuprába...:)
2017. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz akkora extra nagy örömöt. Nyilván ha együtt veszítjük el, akkor az érzelmi vagy mentális síkon egy elég nagy élmény, de engem nem zavarna különösebben, ha nem én lennék neki az első, legalább lenne valami kis tapasztalata.
2017. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy bontatlan új dolog sokkal inkább az "enyém" mint valami használt cucc, amit már mások is leéltek.
2017. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ego, birtoklási vágy és kishitűség keveréke.
2017. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!