Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből látjátok egy nőn hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látjátok egy nőn hogy vonzódik hozzátok?

Figyelt kérdés
Ferfiakhoz, fiúkhoz szól a kérdésem. Olyan jelekre gondolok amik nem biztos hogy mindenkinek egyértelműek. Kiváncsi vagyok hogy miből "vesziket le" azt, hogy a nőnek komolyan tetszetek.
2017. febr. 10. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt egyesek már abból is, hogy megmozgatod ülés közben a bokád :)
2017. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Már ebből a kérdésből érzem, hogy tetszem neked...
2017. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben biztosra vettem, hogy ha ő megcsókol az azt jelenti, hogy vonzódik... de aztán megírta pár hét múlva hogy mégsem...
2017. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ledugja a nyelvét a torkomon olyankor már szokott rémleni, hogy vonzódik hozzám.


De igazából nem szoktam észrevenni:( már megesett, hogy egy csajról azt hittem barátozni akar majd egy idő után megunta és elkezdett egy másik srácra tapadni akivel össze is jöttek és nekem csak utána esett le, hogy a csaj azért ült mellém minden órán és kereste a társaságom, mert akart tőlem valamit.

2017. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag ha elmondja nekem. Az utalgatást, mosolygást figyelmen kívül hagyom. Túl sokszor estem már pofára. Ha meg a sült galamb típus, akkor nem érdemes vele érdemben foglalkozni.

Szóval vagy elmondja szemtől szemben, vagy semmi nem történik. :)


26/F

2017. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!