Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódik hozzám az autósoktatóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódik hozzám az autósoktatóm?

Figyelt kérdés
Egy idősebb férfiról van szó,nagyon kedves és segítőkész,de vannak félreérthető megnyilvánulásai,rengeteget bókol,nagyon kedves és figyelmes velem,állandóan dícsér engem is és a vezetésemet is,ezekkel mind semmi probléma nem lenne,de az elmúlt időben mintha fizikailag is próbálna közeledni (itt nem arra gondolok,hogy pl kormányzásnál segít,hanem direk,különösebb ok nélkül) megpuszil stb ... Viszont nem egy 30 as pasi ,hanem inkább 45-50 körüli .. Lehetséges,hogy vonzódik hozzám,vagy ez ilyen "autósoktató népbetegség" ? Szerintem a bókolás igen,de az érintések és a puszi már több ennél.. Mit gondoltok ?

2016. dec. 10. 16:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Simán
2016. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nagyon bomba csaj lehetsz. :D Majd akkor fogsz nagyot nézni, ha letapiz vezetés közben :D
2016. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Ostoba autósiskolák, erre van eszük, de megtanítani mindent úgy, hogy a vizsga se legyen gond annak, aki rendesen készül rá, na abban nagyon rosszak. Tapizás, minden megy nekik, csak az nem, amiért vannak. Csak a pénzt bekaszálni szeretik, meg ami nekik jól esik. Szánalmas!
2016. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt gondold, hogy te vagy akkora sztár neki. Vonzódnak azok minden női tanítványukhoz.
2016. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! Gondoltam ,hogy nem egyedi eset,sőt,bár abban bíztam ,hogy inkább lányaként tekint rám,bár ezek szerint nem..

#3-as egyetértek teljesen,mondjuk szerencsére ő szakmailag is tökéletes,nagyon jól magyaráz ezek mellett

2016. dec. 10. 17:40
 6/33 anonim ***** válasza:
17%
Át akarsz menni a vizsgán vagy nem? Ez a kérdése az oktatónak. :D
2016. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%
Azt gondolom hogy garantáltan átmész a KRESZ vizsgán ha viszonzod a közeledését
2016. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ha téged ez zavar akkor add a tudtára esetleg egy kedves, hárító mozdulattal,hogy Te ezt nem szeretnéd.

Lehet,hogy próbálkozik, de az is lehet,hogy ilyen kedveskedő a stílusa.

2016. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
# 7 Pont, hogy a KRESZ vizsgába nincs beleszólása az oktatónak.
2016. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy oktató ismerősöm, aki MINDEN női tanulóját meghúzta az évek során, talán pár kivétellel.
2016. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!