Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves anyuka vagyok. Szülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves anyuka vagyok. Szülés után fogytam 30 kg-mot és nagyon lógnak a melleim. A párom előtt nagyon szégyenlem magam szóval nem is szoktam előtte meztelenkedni. Mit tegyek hogy eltudjam eltudjam magam fogadni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez a lógós dolog olyan, amin csak a szike segít.
2017. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
ne szégyeld magad,hisz nincs miért.szültél,s vele járója a mell meglógása.ha a párodnak nem tetszik,akkor koccoljon.ne szégyeld magad,mert NINCS MIÉRT.fogadd el.
2017. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

1: A párod elfogad?

2: #2!"...ha a párodnak nem tetszik,akkor koccoljon..." Ugye neked soha nem volt párod, akit szerettél, gyereked aki még ezen felül is összeköt a pároddal? Válaszod olyan 12 éves kisfiu szintjén áll!

2017. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

#1-nek igaza van.

Nagyon drága mulatság, de ha segít rendben tartani a lelki egészségedet, és a párod is élvezetet talál benne (amit nem kétlek), akkor elgondolkodtató. Jó helyen kell csináltatni, hogy profi munka legyen, és légy szerény a mérettel: ha egy kicsit lóg, az sokkal természetesebb, mint a betonkemény.

2017. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Ez sajnos természetes dolog,hogy megereszkedik a mell a szoptatástól,főleg ha sok a tejed.De a babucidnak ez a legjobb "megoldás" a táplálására.Légy nagyon büszke,hogy ez Neked megadatott.

Azt érdemes átgondolni,ha esetleg műtéten gondolkodsz, akartok-e másik babát,mert utánna ugyan ez várható. :(

Próbáld elfogadni a heyzetet,főleg ha a párod nem zavarja.

Én is ebben a cipőben járok mint Te,csak nálam 3 gyerkőc szopizott 5 évig. Engem is nagyon zavar a mellem lógása és kinézete, sőtt a párommal is 1000x átbeszéltük. A véleménye az,hogy Őt nem zavarja,a gyerekektől lett ilyen....

Esetleg ha mód van rá és nyitott a párod,azaz mindent meg tudtok beszélni,elmondhatnád Neki, hogy pl. Téged ez zavar, Neki mi a véleménye a dologról.

2x sem biztos, hogy eggyezik a Tiéddel.

Minden szépet és jót kívánok Nektek, Babácskának jó egészséget! :)

Fel a fejjel!!!

2017. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Az én feleségemnek is nagyon lógtak a harmadik gyerek után. Sajnos hiába győzködtem, hogy így is tökéletes számomra, Őt kifejezetten zavarta.

A megoldás a műtét lett. Mostmár önmagának is tetszik, és boldog. Nem igazán akartam engedni, de megérte. Végre megelégedett önmagával, újra van önbizalma.

2017. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Probáld magad elfogadni, és ne szégyeld a tested.

Mikor egyedül vagy otthon, meztelenkedj sokat, és akkor elfogadod a saját tested.

2017. febr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Mellfelvarrás. Nem mindenkinek ereszkedik meg a terhességtől vagy a szoptatástól, a nagy fogyástól viszont igen. Egy baba 3 kg. Mondjuk magzatvízzel és burokkal mondjuk 5. A többi extrém mennyiségű zsír, amit felszedtél, majd leadtál, az tette tönkre a melled. Ha hármasikreket vártál volna, akkor is indokolatlan és egészségtelen.

Mondom ezt szintén anyukaként, és gondolom az orvos is mondta..


Én felvarratnám, extrém fogyás esetén azthiszem a tb is támogatja.

2017. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Kezdetnek ne szégyelld magad. Kevés olyan kiábrándító dolog van, mikor a saját párod szégyellős előtted! Hidd el, tapasztalatból mondom! Ha szeret, elfogad olyannak, amilyen vagy. Pont.
2017. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!