Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ha a párotok néha drogozna?

Figyelt kérdés

Körülbelül fèl èvete megyünk el bulizni akkor van hogy elöfordul valami.Ez a pàromat nagyon zavarja sot azt mobdta hogy szerinte emiatt szet fogunk menni de szerintem csak tul dramatizalja.Söt vele szoktam menni szoktam elmenni...o mindig iszik màsnap nem emlèkszik semmire...nem ertem ez mitol jobb mint màs.Èn nem èrzem jol magam a piàtòl,hànyingerem van stb.Szerintem az hogy fèl èvente max elmegyunk valahova es akkor csinalom nem olyan nagy dolog.

Nem magyarorszàgon èlünk egyèbkènt.

25/l


2017. febr. 11. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

L22

2017. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el.
2017. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen felevente egyszer elofordulo alkalom, akkor nem zavarna, csak megigertetnem vele, hogy soha nem hasznal olyan szert, amirol nem tudja teljesen biztosra, hogy milyen minoseg. De nyilvan a fuggest nem toleralnam.
2017. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Èn csak azt nem èrtem miert van az az emberek fejèben hogy ez sokkal rosszabb mint a pia.Mindig emlèkszem mit csinalok.Mindig ura vagyok annak amit mondok.Reszegen ossze vissza beszelsz nem emlekszel ra hogy mit csinàlsz.Szerintem az rosszabb.
2017. febr. 11. 13:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mucika, milyen drog? Tudod, ez egy gyűjtőfogalom, ahová szerek ezrei tartoznak. Elszívsz egy mariskát, bekokózól, esetleg betolod vénásan a krokodilt? Mert a mariska nálam még elmegy évente egyszer, de bármelyik másiknál lapátra tennélek. Ahogy a sárga földig lerészegedő partnert sem viselem el.
2017. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Azért sokkal rosszabb, mert a piába többnyire nem halnak bele az emberek ha egy picit többet isznak, nincsenek olyan durva flasheik, hogy öngyilkosok lesznek, stb.

Az ilyen szerek nem véletlenül tiltottak! Bárki aki ellenérvel, maximum ostoba baromnak tűnik a szememben. Ezt a szart a gyerekeknek is árulják, basszus... mert annyira gonosz, mocskos élősködő fajta aki ezt a szememet terjeszti, hogy gyerekeket is képesek rászoktatni. Az egész drog biznisz mélyen összefügg a szervezett bűnözéssel és aki egyszer rabja lesz ennek a világnak, nehezen szabadul. Számomra ez az emberiség egyik rákfenéje és csak igen gyenge elméjű emberek fogyasztják, úgy hiszem.


Bármennyire is szeretem a párom, ha drogozna, gondolkodás nélkül szakítanék. Alkalmilag sem tolerálnám.


26/F

2017. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Cola...amugy nem hiszem hogy 2-3 utcàtòl bàrki is meghalna :D
2017. febr. 11. 13:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnam el. De en olyan merteku italozast sem fogadok el, ami mar reszegsegbe torkollik. Vacsorahoz havonta ketszer-haromszor egy jobb minosegu bor, esetleg likor az ize miatt, es ennyi, ami szamomra elfogadhato. Ezek mellett drogos ember szoba sem johetne.
2017. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

már bocs de a hoányzás meg a pia sokkal több embert öl meg mint bámilyen más szer... lásd ittas vezetés...tüdőrák

és ezek legális szerek

Ugyanolyan drog min a többi.


Kérdező: Azért vannak különbségek kemény és könnyű drogok között, a füvezés engem nem azavar, varázsgomba is oké, de a kokó az már sok... addiktív ezért veszélyes.

2017. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálam ez kizáró ok.


24F

2017. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!