Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti hogyan álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti hogyan álltok ahhoz, ha egy fiúnak/ férfinak a vérei az elsők?

Figyelt kérdés

Ettől még titeket is szeret, csak nem értek fel a véreihez.

Vérei alatt szülőt, testvért, gyereket értek.



2017. febr. 11. 13:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%

Én nem lennék ilyen férfival.


Az normális, hogy ha gyerekei vannak, akkor ők az elsők, ez így természetes.


De egy idő után - szerintem - igenis a párodnak kellene az első helyre kerülni, és a szüleidnek, testvérednek kicsit "kevésbé fontosnak" lennie. Én így hozzá se mennék feleségül, gyereket se szülnék neki. Ha van nálam fontosabb, akkor nincs meg az az érzés, hogy 100%-osan számíthatok rá, akárkivel/akármivel szemben. Elvége, ha összeházasodunk, már én vagyok az új családja, pláne ha gyerek is születik, nekem az a természetese, hogy ekkor már én/mi vagyunk a legfontosabbak.

2017. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne ennek a témának olyan értelmezése, hogy elfogadnám, normális keretek között.


"nem értek fel a véreihez"

De ezzel a mondattal nem nagyon lehet jóhiszeműen értelmezni. Sértő.

2017. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha van már gyereke, de elvált, akkor ennyit arról, hogy mennyire fontos neki a vére.

Ha nincs, de csak sokadik lennék a sorban, mert nem vagyok vérrokon (??), akkor dugjon a húgával. Már bocsánat.

Egyáltalán nem egészséges, ha felnőtt férfi számára nem az a saját családja, és mindenek felett az első, amit ő alapít, hanem a szülei és a testvérek.


Nekem ilyen pasi nem kell, az biztos.

2017. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Nem mástól van a gyerek, a te gyerekedről van szó.
2017. febr. 11. 14:12
 5/64 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt! Volt már sajnos dolgom anyuci pici babucikájával, na azt soha többet! Még az ellenségemnek se...
2017. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Ennek köze sincs "anyuci pici babucikájához". Ez vérszerinti család összetartására alapszik.
2017. febr. 11. 14:23
 7/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha testvér, szülő, gyerek után következek, akkor lényegében csak tenyészkancának kellenék, hogy a vérei számát szaporítsa. Hát kösz nem.
2017. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
85%
Egy gyereknek tisztelni kell a szüleit, mindegy hogy hány éves vagy hogy van-e már párja. Ezzel teljesen egyetértek. De az amit te írsz az gyakorlatilag lenézés. Szerintem ez nem fér bele egy kapcsolatba!
2017. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon v érzékenyek vagytok ;p
2017. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

#7

Sajnálom, hogy neked ez jön le. Attól, hogy valakinek te vagy az első, még nem jelenti azt, hogy jobban szerethet, bánhat veled, mint az olyan ember, mint én.

2017. febr. 11. 14:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!