Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyét csinálnék magamból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinálnék magamból, ha mondvacsinált indokkal ráírnék egy férfire?

Figyelt kérdés

Szimpatikus számomra egy férfi, de személyesen még sosem találkoztunk. Van egy közös érdeklődési körünk, benne vagyunk egy csoportban, itt figyeltem fel rá. Szívesen beszélgetnék vele, esetleg meg is ismerném egy kicsit jobban, mert egyelőre nem sokat tudok róla. Facebookon már bekövettem, bár akkor még nem volt semmilyen konkrét szándékom. Pár napja az említett csoportban hozzászóltam egy bejegyzéséhez, arra nem reagált semmit. Nem vagyunk már gyerekek, attól tartok, hogy saját magam járatnám le azzal, ha most meg privátban írnék neki. Nem is tudom, hogy mégis mit kérdezhetnék, még nem jutott eszembe semmi. Túl félénk vagyok.


Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2017. febr. 11. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Írj neki nyugodtan, nem fog összedőlni a világ. :)

Ha nekem írna valaki, lehet jobban díjaznám, ha őszintén elmondaná, hogy mit is szeretne tőlem. Nem kergetném el ettől még, sőt, örülnék neki. :)

2017. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megsem próbálod,sosem fogod megtudni hogy mi lehetett volna...
2017. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es: és nem értenéd félre, ha mondjuk annyit írna neked valaki, hogy csak szimpatikus vagy és szívesen társalognál vele? Tehát nem akar rád hajtani az illető, sem felszedni, csak beszélgetni? (Lévén, hogy nem is ismeritek egymást.)
2017. febr. 12. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy irtad, nem ismered, nem találkoztatok, pont ezért semmi tétje az egésznek. Legrosszabb esetben hülének néz. És? :) Nem sok veszítenivalód van.
2017. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen meggondolásból minden férfi hülyét csinál magából, aki mondvacsinált indokkal ráír egy nőre, csak mert szimpatikusnak találja és szeretné jobban megismerni.
2017. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor már nem volna értelmesebb a csoportbeli témáról írni?

Még magyaráznod se kell, hogy beszélgetni akarsz... ha meg nem akar, hát nem.

2017. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!