Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez kiábrándít, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez kiábrándít, lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy fiú akit megismertek egy pubban, vagy szórakozóhelyen. Jóképű, igényes, jólöltözött és lehet vele beszélgetni. Viszont amikor elkéri a számotokat, nem egy okostelefont vesz elő, hanem egy tök átlagos nyomógombosat. Ez mennyiben változtatja meg az addig róla kialakult képet bennetek? Kiábrándultok ilyenkor?

2017. febr. 12. 11:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt hinném, hogy undercover nyomozó. Sorozatokban ma is flip phone adnak, ha beépülsz valahova. 😁


De komolyan, nem zavarna. Nekem az, hogy akkor nincs messenger tök pozitív, olyan lenne, mint az ezred fordulón, hívni kellene a másikat. Az meg nekem jobban tetszik, mint az állandó pötyögés.


Egyébként néha nálam is szokott lenni, mert az okostelók hamar merülnek, ha meg baj van, nézhetek ki a fejemből.

2017. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A baratomnak ilyen van. Egy bajom van vele h nem mukodik. XD Nem ertem amit mond, allandoan lemerul, es neki tenyleg egy kis buta krumplija van, fenykepezni sem lehet vele, mindig az enyemet hasznaljuk. Szerencsere ra tudtam venni, h vegyen egy olyat ami mukodik. Lathatod h nem ezen mulik a szerelem.
2017. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy okos és egy buta telom. A buta kapja a banki belépő kódot, és ő jön velem bulizni is. Az ok- ezt tuti nem lopja el senki, és akkora hogy a zsebemből se esik ki. Nem tudom hogy lehet vele csajozni, mert 8 éve megvan, ahogy a nejem is. Akkoriban még nem volt divat az okos. Amúgy meg, ha valaki a telefonom miatt nem állna velem szóba, amiatt én se bankodnek.
2017. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én még örülnék is neki. A párom több időt fordít a telefonjára mint rám.
2017. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem kifejezetten tetszett, mikor egy srác megszólított egy buliban, de hangos volt a zene, ezért a régimódi telefonján kezdtünk (el nem küldött) sms-eket írni egymásnak. akkor nekem is régi fajta telefonom volt, és továbbra is tetszik, ha valaki nem akar csúcstelefont.


nekem azóta már szintén okosfajta van. ki akartam próbálni, milyen telefonon könyveket olvasni.


annyira nem ad sokat. mikor van wi-fi-hozzáférésem, akkor jó látni egy képernyőn, hogy jött-e Facebook-üzenetem, sms-em, nem fogadott hívásom vagy emailem.


kár volt egyébként lepontozni a válaszolót, aki megírta, neki miért praktikus az okostelefon. egyáltalán nem gagyi telefonálás helyett ingyen viberen értekezni. kérdés, hogy ki havonta mennyit szán erre. én csak akkor netezek telefonon, mikor ingyen van, és a havi mobilkiadásom egy ezres körül van.

2017. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#5 Egyáltalán nem azért írtam ki a kérdést hogy szidjam a nőket, és hogy általánosítsak. Nem fordult még elő velem ilyen eset hogy a telefonom alapján ítélt meg egy nő. Csupán múltkor beszélgettünk erről a témáról a barátaimmal és kíváncsi voltam hogy az itt jelenlévőknek mi a véleménye róla.
2017. febr. 12. 15:46
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 12. 15:52
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6 éves nyomógombos telefonom van, szóval ...... nyilván nem lenne hiányérzetem.
2017. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen ebbe semmi.Kinek mi a fontos.Ha neki jó a nyomógombos, nincsenek olyan funkciók,ami miatt akarna más fajtát,akkor ki vagyok én,hogy ítélkezzek?:D

Egyébként simán lehet,hogy van másik telefonja is.

Vannak ismerőseim akik a nyomógombost és az okost is viszik magukkal(lopósabb helyekre csak a nyomógombost).Nincs ebbe semmi

2017. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolnám, hogy NA VÉGRE EGY EMBER, aki nem a telefonját fogja buzergálni, mikor hozzá beszélek
2017. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!