Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozaikcsalád. A gyerekek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozaikcsalád. A gyerekek mellett nem marad időnk egymásra. Hogyan javítsuk így meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
4 gyereket nevelünk. Mind iskolás, a délutánok, esték a tanulással és hasonlókkal telnek el. 2 szót nem tudunk úgy szólni egymáshoz, hogy ne lenne ott valamelyik gyerek. Úgy érzem, emiatt rohamosan távolodunk. Hogyan lehetne ezt a folyamatot visszafordítani? 3 éve vagyunk együtt.
2017. jan. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Tanulniuk a gyerekeknek kell, nem nektek. Vagy mind a négy alsós, akinek ott kell állni a háta mögött? És ha a gyerekek lefekszenek? Csak nem alszotok el rögtön ti is.
2017. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Este 9-ig tanulni kell velük, rendszerint. Sajnos az önállótanulás nem megy:(
2017. jan. 11. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni a gyerekeket lepasszolni valakinek. Ha kell, akkor bébiszittert hívni.


Kettesben töltött, minőségi idő nélkül nem fog menni. Hetente-kéthetente mindenképp szükség lenne egy ilyenre.

Elmehettek a gyerekekkel a játszótérre, míg ők játszanak, addig ti beszélgettek egy jót.

Nem tudom hol laktok, nálunk van olyan szórakozóhely, ami családosoknak van. Tehát alkohol, üdítő és süti van, + játszótér. Ha nálatok is van ilyen, ott lerakni a gyerekeket, azért fél szemmel rájuk figyelni, közben szigorúan csak egy pohár bort meginni (vagy inkább üdítőt).


Ha átmegy a nagyi, ti egy 20-30 percre leléptek kettesben és sétáltok egy kicsit.


Valahogy muszáj megoldani a minősgi időt számotokra.

2017. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Mi a fenének kell minden kapcsolatban gyereket vállalni? Miért nem értek rá akkor, amikor stabil, és JÓ házasságban éltek?

Pontozzatok le nyugodtan, de az ilyen felelőtlen ember megérdemli a sorsát.

2017. jan. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy néz ki 5kor megjövünk, fél óra pihi mindenkinek amíg átöltözik, lepakol stb. Addig nincs de anyuuu meg a többi. Kicsit had szusszanjon mindenki nyugiban. Ezt ti is bevezethetitek, ha nem tartják be oda a tv, tablet, mobil amilyük van aznapra.

Utána a főzés, mosás S közben s tanulás. Ez durva 7ig. Akkor vacsi együtt, fürdés.

Amíg fürdik (nekem szerencsére 10 már a fiam nem kell őrizni) én kimegyek rágyújtok akkor szintén ha tudja kimegyek az az én kicsi magán időm.

Ezután azt csinál amit szeretne fél órát majd meseolvasás s szia. Morcos vagyok ha ez 8.45ig elhúzódik mert akkor nem alussza ki magát.

8utan szabad a vásár nekem.


Hozzá vannak szoktatva a gyerekek hogy nekik magukra mindig maradjon idő.Persze kell, had legyen.

De. Anyu apu ilyen igényt sose mond ki hangosan, következetesen ezért nem kell nekik. Anyu apu csak megy egyre idegesebben míg egyszer csak elválik.


Nem lesztek rosszabbak mert kimondjátok mikor kell számotokra is én idő.

Én is ott kezdtem vissza harcoltam az egyedül akarok lenni ne gyere be, ne nyitogass, ne duruzsolj abban a pár percben amíg wc-n ülök, fürdőben vagyok, rágyújtok kimenekülve a kert végébe direkt, telefonon hívnak.


A 8-fel9 órai alvás megvolt mert busszal járunk s 6kor kelünk.


Aztán jött,hogy fél óra amikor haza jövünk akkor mindenki még stresszes, ideges, kapkod akkor volt a legtöbb vita.

Nem kell. Leül mindenki a maga világába picit s elvan ahogy szeretne, eszik, játszik, olvas bármi akár együtt akár külön.

Ennyit kell s lessz időtök. Négy gyerek is ugyanúgy megérti hogy nektek is kell ez az idő 9utan anya apa igenis együtt van, gyerekek alvás idő mert kettesben akartok lenni lehetőleg ne mászkáljon senki. Hétvégén 10kor de akkor nap közben is van 2 óra amikor egyik majd másik szülő csinálja a hobbijat vagy bármi.


Csak fél év kemény szívós időszak s ennyi. s meglesz. Veszíteni mit fogsz? Semmit. Lesz pár veszekedés s egy egy nyugisabb este.

Jobb mint végig nézni ahogy leépültök mint nő és mint férfi.

2019. nov. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!