Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakire hatással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakire hatással innen valaki? (Annyira, hogy kilépett miatta, nevet változtatott, ilyesmi. )

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha "hatás" alatt azt érted, hogy fárasztottak az üzenetei, igen, így könnyebb volt "meglépni" előle.
2017. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszabb ***** válasza:
37%
Nem nagyon. Engem nem lehet úgymond "lekenyerezni", "megpuhítani", ehhez minimum hónapok/évek óta tartó személyes ismeretség kéne. Néhány itteni lánnyal szoktam olykor privizni, de ennyi. Ők is pontosan tudják, hogy semmit nem akarok tőlük, így kötetlenül tudok velük bármiről diskurálni. Nem áll szándékomban itt megismerni komolyabban senkit, és különben sem szoktam interneten ismerkedni. (33/F)
2017. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Volt már rám hatással innen valaki, 2-3 nő eddig. Volt, akivel taliztam is, függetenül attól, hogy alakult, továbbra is jelen vagyunk itt. De nem értem, miért kellett volna kilépnem miattuk. WTF? :) Emberek vagyunk, vállaljuk már fel magunkat!
2017. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Interneten keresztül rám nem tudna senki olyan hatással lenni, hogy ez miatt, kilépjek vagy ilyesmi...


Olyan már volt, hogy valaki többet képzelt a beszélgetéseinkbe, de elmondtam, hogy neten nem ismerkedem, még volt pár üzenetváltás, r.bancozás és kész. Nem vettem figyelembe többé.

2017. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Manapság az emberek annyira az internet világában élnek,hogy elég intenzíven élnek meg mindent ami ott történik!Ezért íródott ki a kérdés.
2017. febr. 12. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Voltak rám innen többen is hatással, volt, akivel találkozgatni is elkezdtem, de a csalódások ellenére sem gondolom, hogy ki kéne lépnem. A névváltoztatáson már gondolkodom egy ideje, de annak más okai vannak.
2017. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy nő volt rám hatással innen. Tavaly ismerkedtünk meg, teljesen egy hullámhosszunk voltunk, máig mosollyal gondolok vissza a beszélgetéseinkre. Tényleg szinte folyamatosan egymásnak írogattunk, meg nagyon hamar találkoztunk is.

Neki volt valakije, szóval nem történt semmi. Így utólag visszagondolva szerintem történhetett volna, de ilyen feltételekkel nem akartam. Meg aztán ki tudja.

Azóta sajnos eltávolodtunk egymástól. Ők közben szakítottak a barátjával, de már mindegy volt. Hónapok óta nem beszéltünk.

2017. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
Volt marceline <3
2017. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem léptem ki.Ha nem tetszik valami ,le kell írni megköszönni és elbúcsúzni.

Szexuális beállítottságával nem tudtam azonosulni,még társalgás szinten sem.

Soha nem lett volna köztünk kapcsolat,még is zavart amit művel...

2017. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem :) Egy soha nem látott ember nem tud rám túl nagy hatással lenni :)
2017. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!