Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fér a fejembe, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fér a fejembe, miért érezhet így egy nő?

Figyelt kérdés

Bocs, kicsit hosszú lesz.

Az excsajommal 7-8 hónapja mentünk szét. Neki volt ez idő alatt egy fél éves kapcsolata, tulajdonképpen a másik fickóra nyergelt át rólam. Ettől függetlenül nem volt harag emiatt(más miatt, anyagi dolgok miatt igen, de ez most mindegy), mert korrekt volt, nem csalt meg, előre szólt, nekem is már eléggé tele volt a pohár, szóval nem nagyon szomorkodtam emiatt, volt is jónéhány alkalmi csajom azóta.

A faszi végül otthagyta a csajt, aki most próbálna visszajönni hozzám, de mondjuk nekem eszemben sincs komoly kapcsolatba kezdeni semmilyen nővel, így nyilván vele sem, szóval ilyen laza kapcsolat van kettőnk között.

A lényeg, hogy sokat beszélgetünk, őszinték vagyunk egymással(mindig is azok voltunk), szóval a kamuzás nem jön szóba kettőnk között, és mondott egy számomra teljesen megdöbbentő dolgot.


Hogy ez a fickó, akivel lelépett, egy címeres gyökér volt, soha nem volt őszinte, folyton kétértelműen beszélt vele, bizonytalanságban tartotta, csicskáztatta, mint egy szolgát, lealázta, a farka kicsi volt, tehát megdugni se tudta rendesen, egyáltalán meg sem próbálta kielégíteni, állandóan üvöltözött vele, basztatta, szóval egy igazi ütnivaló sz**ralak az én szememben az ilyen.

De ennek ellenére azt mondja az exem, hogy olyan hatással volt rá végig a csávó, és ezt szó szerint idézem a csajtól, hogy "elég volt, ha csak rámírt, és máris benedvesedtem".

Meg hogy én sose voltam rá ilyen hatással, annak ellenére, hogy velem sokkal jobb a szex, mert én csak berakom neki, párat lökök rajta és már visítva élvez.


Hát ettől így ledobta az agyam az ékszíjat teljesen.. :D Ez így mi?


Most tényleg arra gerjed be így egy nő, hogy szétalázzák, hogy nem veszik emberszámba, hogy mindenért basztatják, hogy hazudnak neki, hogy kihasználják, hogy fél év alatt max. háromszor tudott elélvezni, annyira önző nyomorék volt az ágyban ez a kispcsű? :D


Na ezt magyarázza meg valaki, mert nekem ez már az épeszű gondolkodás határán túl van.. :D


2017. febr. 12. 23:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
69%

Mit kell ezen magyarázni? Férfiak is elveszítik a fejüket. Tönkremennek, csődbemennek, elhagyják a családjukat, öngyilkosok lesznek, érzelmi okokból.


Esendőek vagyunk, az emóció felülírja a rációt.

2017. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Ez mi? Semmi kül szerintem csak simán idióta.
2017. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Oké, persze, emóciók, de ez még mindig nem magyarázat. Mert érzelmek olyanhoz kötnek, akivel nekem jó. Akivel sz**rul érzi magát az ember, ahhoz nem kötődik hozzá érzelmileg. Legalábbis egy normális ember így működik szerintem..
2017. febr. 12. 23:25
 4/44 Haku-sama ***** válasza:
11%

@23:12


Férfiak nem veszítik el a fejüket. Aki megteszi, az még nem vállt férfivá, hanem továbbra is kisfiú.


Egy valódi férfi vezető típus, és felnéznek rá a nők.

2017. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
53%
Persze, 40-50-60 éves kisfiúk.
2017. febr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj csak imponalni akar neked, hogy ujra ossze tudjon jonni veled.
2017. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Alfa habitus.
2017. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Az a kérdésed, hogy a nője miért nem úgy érez iránta, ahogy te?


Aha.

2017. febr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

# 6

És ezzel akar imponálni nekem, hogy elmondja, a másik fickóra sokkal jobban begerjedt? :)) Ez így hogy? :D

2017. febr. 13. 00:12
 10/44 Haku-sama ***** válasza:

"Persze, 40-50-60 éves kisfiúk."


Életkorban nem, de mentalitásban igen. Nem mindenki tud felnőni.

2017. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!