Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik legjobb barátomba és ő is érezhet valamit?

Figyelt kérdés

Többen is mondták már, hogy nagyon hasonlít a személyiségünk, alapvetően jól elvagyunk, folyton cukkoljuk egymást. Kb. két hónapja lefeküdtünk egymással, amiben csak az volt a furcsa, hogy minden tökéletesen működött, egész végig gyengéd volt hozzám, közben is többször csak úgy magához húzott, átölelt, puszilgatott. rá 2 hétre megijedtem, hogy teherbe estem tőle, amire pozitívan reagált (korunk ellenére - 20 évesek vagyunk), azóta is mindenki előtt a társaságban poénkodik ezzel, hogy "na majd ezt vesszük a gyereknek" meg hogy "vigyázzatok az anyucimra", pedig nem vagyok terhes. Úgy érzem, hogy ő a tökéletes párom, de félek, hogy csak poén az egész és valójában csak haverként tekint rám. Szerintetek?

L / 20



2016. ápr. 1. 03:58
 1/8 A harmadik szem ***** válasza:
A legjobb kapcsolatok úgy alakulnak ki, hogy észre sem veszed. Amég megy magától, és jó, addig ne gondolj bele, mert elrontod.
2016. ápr. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik, hogy igen de ha kételkedsz akkor tisztázd vele, hogy mi van közöttetek pontosan; mit szeretne.
2016. ápr. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én ezt sosem értettem, hogy miért kell """baráttal""" lefeküdni. Ekkor nyilván nem barát már többé... egyáltalán hogy tudtok úgy egymás szemébe nézni, hogy ne a másik pcsére és pncijára gondoljatok közben?

Nekem ez tuti nem menni, de te tudod. Kérdezz rá, mit akar, de ajj... két hónap után miért most jut eszedbe? Eleve még szex előtt illett volna rákérdezni, de esélyes, hogy csak az a tipikus mai komolytalan srác, akinek ez "belefér a barátságba".

Nem hiszem el, hogy 2 évvel vagyok nálad idősebb, de valahogy nálunk még nem ez volt a menő. A 95-től születettek tényleg selejtesek. ^^

2016. ápr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Két szingli ember, akik között megvan a kémia és nem akarnak random emberekkel szexelni, azok között szerintem nem fura, ha ez történik. Azóta amúgy csak jobb lett a viszonyunk, és nem, nem egymás nemi szervei lebegnek a szemünk előtt... attól mert még valakinek fura az , amit mások csinálnak, nem biztos, hogy az a többi ember selejtes...
2016. ápr. 1. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem húzd, csábítsd, izgasd, legyen ott kétértelműség és játék. És hagyd, hogy maga a mozdulat benne érjen meg.


A lényeg, hogy ez nem ilyen, hogy ő e az. Hanem ez egy dinamikus változó valami. És ha izgi az idő együtt, ha jó, akkor az lesz.

2016. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem azért fura főképp, mert az én hiúságomat rettentő módon sértené, ha szexelnék valakivel, és utána 2 hónapig nem is közeledne úgy. Általában már másnap jönnek, hogy legyen még... És ezért tisztább, ha lebeszélitek, hogy akkor most ez vagy egyszeri alkalom volt, vagy próbáljatok meg többet.

Jó, nem vagy selejtes, csak mindig felidegesítenek ezek a számomra logikátlan dolgok.

(egyik előző voltam)

2016. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez után csókkal köszöntünk egymásnak, többször is meg akartuk ismételni, mert mindkettőnknek jó volt, de bejött mindkettőnk exe a képbe, és ez ellehetetlenítette.
2016. ápr. 2. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, bár nem most íródott a kérdésed, de hátha tudok segíteni. Anno volt egy srác nekem is a baráti társaságban, akivel nagyon jól elvoltunk, sok helyre jártunk, jól éreztük magunkat egymással. Majd a barátságból kavarás lett, de mivel exek jöttek közbe, végül az élet másfele sodort minket. Mi is lefeküdtünk, smároltunk stb. Csúnyán mentünk "szét". Két évig hellyel közzel beszéltünk egymással, ritkán találkoztunk, én már nem is akartam még a korábbi barátságot sem erősíteni, erőltetni. 2 év után majd a véletlennek volt köszönhető, hogy hosszabban taliztunk... megint elkezdtünk kavarni, pedig megfogadtam... megint szex, találkozások... de mondom nekem ez így nem megy... kavarásunk eredménye itt rugdos a pocakomban... :) tavaly volt az esküvőnk... szóval kitartás, sose lehet tudni, átérzem a helyzeted. :)
2016. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!