Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jol gondolom, hogy ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak a vege szenvedes lesz?

Figyelt kérdés
Kb fel eve alkalmi kapcsolatom van, ahol a masik fel kikototte h ne legyunk "ugy" massal, csak egymassal. Minden nap minden orajaban kommunikalunk. A baratainak a baratnojekent mutat be, elalvaskor atolel, koszoneskor csokkal koszon, akkor is talalkozunk ha tudjuk elore h nem lesz szex. Ezzel szemben nincs koztunk oriasi szexualis vonzalom/szenvedely. Azt mondta nem szerelmes belem, s ossze szeretne koltozni. Egyaltalan nem ertem a helyzetet, s en kotodom hozza nagyon s felek h megszeretem, de attol tartok, h csak serulnek.

2017. febr. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudhatod mennyire sérülsz.


Véletlenül pedig nem köti ki csak úgy egy ember.

2017. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az irasert, angol nyelvu a telom. Plusz csak gyorsan bepotyogtem.
2017. febr. 13. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

El kell döntened, hogy mit szeretnél a jövőben.


Ha már majdnem negyven vagy és túl vagy egy váláson, akkor költözz össze vele, nem számít, csak boldog legyél és legyen kihez haza menni.


Ha még csak a húszas éveidben vagy, előtted az élet, házasság, gyerekek, a közös jövőtök ápolása.


Szerintem üljetek le egymással és beszéljétek meg, hogy mit akar a másik. Ha ütköznek az érdekek, nem érdemes rápazarolnod az értékes éveidet az életedből, mert lehet, hogy valaki mással, akivel ugyanazt akarjátok, sokkal boldogabb leszel.

2017. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! A probléma az, hogy tudom ez igy nincs jol, de ragaszkodo tipus vagyok es nagyon jo baratok is lettunk.
2017. febr. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!