Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok , a srác/férfi,akiről szó lesz, 28 éves.

Külföldi származású,török, angolul beszélünk.


A megismerkedés úgy történ,hogy egy egyetemre járunk. lassan 2 hónapja ismerkedtünk meg , a könyvtárban leült hozzám és elkezdtünk beszélgetni...angolul. Abban maradtunk,hogy segítek neki a magyarban.mert itt él már 1,5 éve és szeretne is itt maradni,és ő pedig majd segít nekem az angolban.


Felvettük facebookon a kapcsolatot ,és az egész vizsgaidőszak úgy telt,hogy beszélgettünk,és mikor vizsgám volt a városban találkoztunk utána úgy 3-4 órákra. Beszélgettünk,ettünk ..jól éreztem magam vele,tetszett ,hogy pozitív , kitartó a karrierjében,és érdekes személyiség ,de már a 2. találkozón észrevettem ,hogy nem barátként néz rám. Dicsért mindig,üzenetekben is ....

Az 5. találkozó alkalmával kérdezte,hogy leszünk-e egy pár ..és a szokásos szövegével jött,hogy én vagyok a mindene..azon az estén megtörtént az első együttlétünk, még szűz voltam/vagyok , és ezen nem változtatott ,mivel nem sikerült minden gátlásom levetkőzni és elengedni magam,ő pedig hamar elment ..de ettől független élveztük.

Ezután is még ugyanúgy keresett ,és írta,hogy hiányzom neki.

Az utóbbi 2 hétben viszont akárhányszor elmentem hozzá,egyből csak fogdosott és vitt az ágyba ,és nem figyelt rám,hogy én mit mondok,mit akarok... még akkor én is akartam, viszont a 2. együttlét sem lett olyan ,mint a várt,mert én addig addig húztam a dolgot,hogy levetkőzzek,hogy ő hamar elment ... Ennek az volt az oka,hogy én megmondtam,hogy nekem bizalomra van szükségem,és nekem így nem megy ....

Ő azt mondta,hogy el fogom őt veszíteni ...poénosan mondta

,de én nem vettem annak ,nyilván van neki alapja.


Nekem ez rosszul esett,hogy meg sem próbál megérteni,hogy alig ismerem,és nem tudom vele magam elengedni ,de persze kívánom.....

Nem értette meg azt sem ,mi a bajom azzal,hogy heti 1x ha találkozunk,és akkor is a lakására hív, húz az ágyba ,dicsér ,hogy mennyire kíván...mondtam,hogy én szeretném őt igazán megismerni ...és hogy nem tagadom,hogy szeretem ...

De ennél a beszélgetésnél olyan fölényesen beszélt velem ,úgy éreztem legalábbis...eleve az ,hogy angolul,és nekem nehezebb úgy reagálni,ahogy azt magyarul tenném és ő meg abszolút nem segített abban ,hogy kifejezzem magam,mi is a gondom. Az egészre annyit mondott,hogy félek,és tapasztalatlan vagyok,erről van szó ,nem tudom a következő lépést..és azért vagyok ilyen. Ez valójában így is van,de ha ő ténylegesen szeret engem,mint ahogyan azt már állította jóval előbb ,mint én...akkor ezt nagyon nem így kellett volna mondania :( ....

Azt hiszi féltékeny vagyok mindenkire,mert ezt a témát sem értette,hogy mi a gondom... mérgemben mondtam neki,hogy az utcalányokat vigye haza ..köszönöm,nem kérek abból,amit ő nyújt nekem.


A legjobban az fáj,hogy úgy érzem,nem akar megérteni.....mint mikor az elején,hogy a nyelv miatt nehézkesebb volt,de mindig segített,hogy megértsük egymást. Ő nagyon kicsit tud magyarul.


Azóta tegnap írt,hogy hol vagyok, nem tudom,azért -e mert találkozni akart-e....de én csak magyarul válaszoltam ,mindig egy-két szóban..és mindig azt írta,hogy nem érti.


Innentől csak magyarul tervezek neki írni,ha írni fog.

Nagyon nem tudom hova tenni ezt az érzést,de amióta tudja,hogy nem közömbös a számomra,úgy érzem,hogy fölényben érzi magát...és hogy a szex sem sikerült úgy,lehet változtak a dolgok. Minden esetre én megjegyeztem neki akkor,hogy elég hamar elment....és ő ezt fel is hozta,hogy ne csodálkozzak,addig kívántattam magam előtte,hogy persze.



Mi a véleményetek,lehet ebből valami? Nem érzem úgy,hogy könnyű lenne őt elfelejteni....

Vannak neki olyan tulajdonságai ,amik értékessé teszik számomra,de ahogy mostanában hozzám állt,az nagyon rosszul esik....nem is figyel rám,én mit szeretnék...


2017. febr. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanazt várjátok a kapcsolattól. Számára - úgy tűnik - a szex a legfontosabb, te pedig inkább beszélgetni akarsz. Nem fog ez így működni.
2017. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mikor azt mondom neki,hogy szeretném jobban megismerni,ő csak annyit mond,hogy kérdezzek bármit...és erre mondom neki,hogy nem így . Ő meg nem érti...

Programokat csinálni. Nem nagy dolgokra gondolok,de a városba menni ,sétálni,beülni valahova ,edzeni menni..vagy bármi,csak vele.

Ezt ennyire nem fejtettem ki neki,mert nem hagyta,és van egy rossz stílusom,hogy ha megbántanak,akkor magamban tartom ...és inkább ráhagyom,hogy gondoljon ,amit akar..

2017. febr. 14. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg rossz stílus.
2017. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rasszista, de vannak baratnoim akik arabokkal, torokokkel jarnak.

Ok ilyenek, nem fogjak elfogadni azt, ha te nemet mondasz.

Ne gyere azzal, hogy jaj o nem olyan, felvilagosult stb, mert nem fogja tudni levetkozni a peldakat, amiket latott otthon.

Ha jot akarsz magadnak, lelepsz mi el hamarabb es keresek egy normalis, europai felfogasu fickot mert hoditani ezek nagyon tudnak am.

2017. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem hallottad még azt a kifejezést, hogy eltérő kultúra? Törökország az iszlám világ felvilágosultabb része, de akkor is az iszlám világ része. Ők ilyenek.


"de ha ő ténylegesen szeret engem" Vigyázat spoiler jön!

.

.

.

Nem szeret. És ezt te is tudod.

2017. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tipikus esete annak, amikor magukat "érett" nőnek tartó kislányok odadobják magukat valakinek, pár nap vagy hét után, valamilyen felszínes dolog miatt.

Mi a véleményem? Semmi. Szexelni akar veled és erre kellesz neki. Kezdd el feldolgozni.

2017. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

Mindenki magát minősíti azzal,ahogyan megfogalmazta a véleményét,de a tartalmát elfogadom,mert ténylegesen erre voltam kíváncsi.

2017. febr. 14. 22:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként igen,a kultúrát én is akadálynak látom ebből a szempontból..ez egy tény.
2017. febr. 14. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Én éveket éltem Törökországban,eléggé ismerem őket.Hidd el,ők szinte minden külföldi lányt szédítenek.Az,hogy hamar beadtad a derekad,náluk az ku...-ságnak számit.Ezért soha nem fog felvállalni pl.a családja előtt.A leírásból csak arra kellesz neki,sőt,szinte biztos.A török hímnemüek inkább a mennyiségre és nem a minőségre mennek.Szerintem legyen tartásod,ne legyél könnyen és olcsón kapható nő.
2017. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!